2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این بیحسی شکم چیه من اخرش نفهمیدم. حس درد تو شکم داشتم هنوز یه ذره دارم اما بیحسی ندارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
ظااهرا که طبیعی هستش.منم 12 روزه از زایمانم می گذره.یه 2 روزی هست که بهتر شدم.کلا زایمان سزارین برای من وحشتنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااک بود.خیلی درد کشیدم.خیلیییییییییییییییییییییییییی سوزشش و نفغش اذیتم کرد.طوری که اصلا تا چند روز نمی تونستم دراز بکشم خواب نداشتم نشسته شب رو به صبح می رسوندم...گاهی هم که دراز می کشیدم دیگه قفل می کردم انگار فلج باشما اونجوری بودم گریه میکردم که یکی بیاد منو بلند کنه از شدت سوزش نمی تونستم به خودم فشار بیارم و بلند بشم....اما خوب این هم بگذرد.سخته ولی تحملش کن...
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)