2737
2734
سلام خانومای گل. من 1روز مونده به پریودیم بتام 50بود. 7روز بعد تاخیر که دیروز باشه رفتم دکتر.گفت برای اینکه مطمئن شیم بارداری خارج رحمی نیستش برو سونوگرافی تا ببینیم ساک دیده میشه یانه.حالا امروزم پنجشنبه سونوگرافیم بسته س.از بس استرس داشتم رفتم دوباره ازمایش خون که ایندفه بتام رفته بود بالای2000. بنظر شما طبیعیه و میتونه نشونه بارداری داخل رحمی باشه؟
همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔
مرسی لیلی جون.یعنی وقتی خارج رحمی هست بتا بالا نمیره؟
همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش ان شاا... که داخل رحمه ولی فقط به بالا رفتن بتا اکتفا نکن حتما سونو برو هرچند که بتات از اول خوب بوده که احتمال خارج رحم خیلیییییییییییی کمه .من 4 ماه قبل بارداری خارج رحمی داشتم
خدایا به خودت سپردمش..
2728
باشه میترا جون. شنبه انشا ا... میرم . بتا شما چطوری بالا میرفت خانومی؟
بتام بالا رفتنش خوب بود یعنی هر یک روز و نیم دو برابر می شد ولی از اول زیاد بالا نبود عددش هر چند به خاطر خوب بالا رفتنش به خارج رحم شک نکردن ولی کلا بارداری عجیب و غریبی بود خودم می فهمیدم
خدایا به خودت سپردمش..
آرامشت روز افزون میترا جون
2738