2737
2734
عنوان

هنرمندای چیدمان خونه میاین اینجا؟

815 بازدید | 17 پست
چه ظرفایی رو تو ویترین میزارین؟؟؟ از اونایی که استفاده نمیکنین؟؟ اگه بخایم استفاده کنیم همش باید در بیاریم دوباره بزاریم سر جاش.اخه بعضیا جامیوه ای ها و اینا رو کریستالا رو مثلا میزارن
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
سارینا جان اگه منظورتون ویترین همینه که ما میگیم بوفه دیگه از مد افتاده ولی کلا من دوست دارم 4 تا تیکه ظرف درست درمون من ظرف قدیمیامو که از مامان بزرگم بهم رسیده گذاشتم ولی برم خونه جدید بوفه رو رد میکنم بره
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
وا دیانا جان چرا از مد افتاده !!!!!!!!به نظر من سلیقه ای هستش قاطع نگو
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من عزیزم فقط چیزای گرونو میزارم که اصلاااااااااااااا استفاده نمیکنم میزارم.... مثلا کریستال خورشید استفاده میکنم ولی طلا کوب استفاده نمیکنم واسه همینم طلاکوبام تو بوفه هستن همیشه... البته اگه منظورت از ویترین بوفه باشه ها... ولی نه اون ویترینای اشپزخونه مد نظرت باشه قضیش فرق میکنه...
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
2728
دیانا نه از مد هرگز نمیافته از زمان قاجار و شاه ورضا شاه وغیره بوده تا هم اکنو منتها مدلاشونو لول هاشون فرق میکنه....
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
بچه ها منم راهنمایی میخام در مورد چیدن بوفه و ویترین آشپزخونه عکس اینا دارین بذارین مام یاد بگیریم
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
عناب جون مدل بوفه نه گلم تو بوفه داخل وسایلش
2738
من که فقط ظرفای قیمت بالا رو با ظرفایی که حالت دکوری دارن یعنی زیاد قابل استفاده نیستن ولی قشنگن،گذاشتم تو ویترین
توکلت علی الحی الذی لا یموت...پسرمو به تو سپردم خدا همونطور که تا حالا مراقبش بودی و تربیتش کردی،مراقبش باش...یا رب
نمیشه که آدم کریستال یا اوپال بذاره تو ویترین بعد مهمون اومد دم به دقه بره ظرفا رو در بیاره،باید ظرفایی که میذاری غیر قابل استفاده باشن،حالا یا عتیقه یا فانتزی
توکلت علی الحی الذی لا یموت...پسرمو به تو سپردم خدا همونطور که تا حالا مراقبش بودی و تربیتش کردی،مراقبش باش...یا رب
2706