2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا مگه اخه تو نت سرج کردم چندتا قرص بودن ولی تخه خیلی میترسم میگن خطرناکه نمیدونم موندم سر دوراهی سونو رفتم همه چیم اوکی بود بهش .قتم دوقلو میخوام بهم قرص داد ولی خیلی باهام حرف نزد بد اخلاق بود کسی اینجا تجربه نداره
من ارثشو دارم از هر دوطرف! دلت بسوزه اما میترسم اگه بشه وای
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2738
دوتا پشت سر هم نه اینجوری نمیخوام دردش زیاده اصلا دوقلو چیز دیگست اینجا کسی نیس دوقلو باردار باشه با قرص یا امچول یا روش گیاهیی/ میشه روش گیاهی واسم ی ذره توضیح بدی
به نظر من که خطرناکه!!!!!!!!!!!! نمیدونم من بودم میترسیدم خدایی نکرده با قرص وآمپول شاید سالم نباش خدا اون روزو نیاره
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2706