2737
2734
عنوان

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780842 بازدید | 331 پست
سلام دوستای عزیز من عضو جدید نی نی سایتم 24 سالمه و2 ساله ازدواج کردم و2 ماه اقدام برای بارداری7روز از پریودم گذشته وبی بی چک منفی نشون میده میترسم برم آز خون بدم آخه شوشو خیلی امیدواره نظر شما چیه
تا خدا بنده نواز است..به خلقش چه نیاز....میکشم ناز کسی ..تابه همه ناز کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو فردا بخونه وقتی 40 تا کامل شد دور بعد رو شروع می کنیم.

یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=1227
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
2706