2733
2734
عنوان

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780530 بازدید | 331 پست
سلام در ماههای اول اقدام بعضی وقتها پریود نامنظم میشه ولی خبری از بارداری نیست معمولا این نشانه خوبی هستش اگه پریود منظم داشتی اما حالا که اقدام به بارداری کردی پریودت نامنظم شده ونشون دهنده اینه که رحمت داره امادگی پیدا میکنه برای بارداری و شایدم باردار باشی البته در بعضی اقدام ها اگر قبل از تاریخ تخمک گذاری اقدام کرده باشید معمولا با بی بی چک یا ازمایش بتا نشون میده حتی اگه بتا 10 هم باشه اازمایش مثبت میشه معمولا همون تاریخ پریود با بی بی چک معلومه اگه بعد از تاریخ تخمک گذاری اقدام کرده باشید یه خورده زمان بیشتری احتیاج داره تا خودشو نشون بده عزیزم هر انچه که دوست داری از خدای متعال برات ارزو می کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله همین طور که میگین باشه و دفعه دوم دیگه حامله بشم.میدونید تاریخ تخمک گذاری چند روز بعد از پریود هست؟من وقتی نزدیکی میکنم بعدش یه کم اب منی بیرون میاد این یعنی من مشکل دارم یا عادیه؟
2738
سلام بچه ها من 19 ام باید پری میشدم اما نشدم تا الان شکمم درد می کنه بیبی هم منفیه.سینه هام سنگینه یه کم درد داره.به نظر شما احتمال بارداری دارم؟
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
من 4 ساله ازدواج کردم.eg اصلا حالتهام طبیعی نیست چند روز پشت سر هم همش حالت پریود رو داشتم در حالی که قبلا این حالت رو فقط 2 ساعت تو ایام پریود داشتم.البته همه میگن این به خاطر اینه که برای اولین بار جلوگیری نکردی.
2706