2703
2553
عنوان

خونریزی پریودی یا سقط

283 بازدید | 8 پست
سلام دوستای مهربونم من این ماه اقدام برای بارداری داشتم ماه پیش ۳۰خرداد پری شدم دوره هام ۲۹_۳۰روزه هست این ماه ۲۸ام مقداری لک دیدم در حد سه چهار تیکه لک که با ادرارم دفع شد و تا اخر اونروز خیلییی کم بازم بود که تموم شد ۳۱ام یه بی بی چک گذاشتم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد البته تاریخ مصرف بی بی چک گذشته بود تا اینکه دیروز یعنی ۳۴ام پریم خونریزیم شروع شد فعلا شدید نشده من همیشه از روزی که پری میشدم دل درد میگرفتم ولی اینبار از چند روز قبل زیر دلم هم درد میکرد و هم تیر میکشید حالا سوال من اینه ممکنه اون لکه بینی ۲۸ام لانه گزینی باشه و من باردار باشم و خونریزی الان برای سقط؟یا من پری شدم؟ در ضمن من پرولاکتینم بالاست و دکتر گفته در صورت بارداری احتمال سقط بالاست تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چه کار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر به من میگفت خیلی ها قبل از تاریخ پری تخمک و اسپرم توی بدنشون لقاح داده میشه و به سمت دیواره رحم هم میره اما خوب لانه گزینی نمیشه و دفع میشه که اگه از خون بدن مثلا بتاشون 10- یا 7 و 8 بعد هم پری میاد و دوره بعد باید اقدام کنن دوباره پس نگران نباش هرچی که بوده الان پری اومده و به فکر اقدام بعدی باش. چون سقط حساب نمیشه مسئله شما بعدشم دور از جون همه انقدر درد داره تقریبا مثل یه زایمان طبیعی درد داره
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2714
دوستای خوبم درد سقط در چه حدیه؟اصلا علایمش چیه؟خونریزیش چه جوریه؟ من درد خیلییییی شدیدی دارم که از زمان پریم خیلی بیشتره طوری که حتی راه رفتن هم برام سخته و دولا دولا راه میرم خونریزیم هم طوریه که نوارم زیاد کثیف نمیشه فقط وقتی میرم دستشویی لخته های خون زیادی ازم میره بچه ها تو رو خدا کمکم کنید علایم سقط تو ماه اول چیه؟اخه یه جا خوندم تو ماه اول اگه سقط کنی متوجه نمیشی خیلی نگرانم