2737
2739
دوستان من با خونریزی متوجه شدم که باردار بودم ولی ساک فقط تشکیل شده بود و از جنین خبری نبود . با نظر دکتر قرص میزو مصرف کردم و بعد از دفع کلی خون و لخته رفتم سونو و گفتن هنوز هست . خلاصشو می گم 3 دوره قرص مصرف کردم که آخرشم همچنان سرجاش بود تا اینکه دکتر گفت بهتره ساکشن کنی . و 3 روز پیش ساکشن کردم . ولی طاقت نیاوردم و دیروز رفتم سونو . گفتن ساک دفع شده و اون نمونده دیگه ولی 1 سانت اکوژن مونده که دکتر سونو گفت مربوط به همون نسج و بقایاست . به دکترم زنگ زدم گفت زود رفتی سونو هفته ی دیگه برو و خبرشو بده . خسته شدم خدایااااااااا . 1 ماهه درگیرم . نکنه دوباره ساکشن بشه چیکار کنم دوستان
منا جان هست ولی به خدا خسته شدم 3 دوره خونریزی وحشتناک و درد با قرص بعدش استرس ساکشن . بعدش باز این بقایای لعنتی . تا هفته ی دیگه کشش ندارم به خدا که ببینم چی میشه . اگه دفع نشه دوباره ساکشننننننن ! نمی تونم دیگه خداا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدورام بقیش هم دفع بشه و دیگه نیازی نباشه. چرا ما زنا اینهمه باید سختی بکشیم. واقعا چرا؟؟؟؟ سیستم بدنی داریماااااااااا. من خودم الان چندین ساله لک بینی دارم. چند ماهم میشه کمر درد وحشتناک و لکه بینی زیاد. اینقدر دکتر رفتم که دیگه حالم از دکتر معاینه و آزمایش بد میشه هر کسی یه چیزی میگه. همسرم هم خسته شده واقعا
2728
نه بهارک بیهوش میکنن منکه اصلن متوجه نشدم و لی خب تا یک ساعت بعدش گیج بودم به خاطر همون داروی بیهوشی ولی بعدش خوب بود حالم درد هم نداشتم . ولی استرس آدمو بیشتر اذیت میکنه
2738