2737
2739
عنوان

ایدهى تولد لطفا الى جون و رضاى من

341 بازدید | 10 پست
اگه دارید بگید دیگه خسته شدم واقعا ناراحتم.هیچ کارى نکردم فقط الکى دور خودم مى چرخم.صد باره دارم تاپیک مى زنم ولى هیچ کس جوابمو نمیده دیگه خسته شدم
دوستان براى این که منم به حاجتم برسم اگر امضامو خوندین برام صلوات بفرستین.دعا کنید تو این ماه مرداد حاجتمو بگیرم.خدایا ازت خواهش مى کنم
براى همسرم و دوتایى مى خوام جشن بگیرم چون اولین تولده که با همیم دوست دارم تنها باشیم البته زیاد با دوستاش هنوز اشنا نشدم که بخوام دوستانه بگیرم یه ذره سختمه
دوستان براى این که منم به حاجتم برسم اگر امضامو خوندین برام صلوات بفرستین.دعا کنید تو این ماه مرداد حاجتمو بگیرم.خدایا ازت خواهش مى کنم
هیچ کس نظرى نمیده واقعا برام مهمه.راجع به مدل کیک و کادوو این که به نظرتون تولدو کجا بگیرم نظر بدید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بگید دیگه.یه بار تاپیک زدم گوشیم قاطى کرد اومدم بیرون.
2731
هیچ کس نظرى نداره.من هر وقت تاپیک میزارم کسى جواب نمیده
من واسه اولین تولد همسرم،یه سبد گل سفارش دادم و با پیک موتوری فرستادم محل کارش.لابلای گلهاش هم یه کارت دعوت گذاشته بودم که واسه همونشب،آدرس و ساعت یه رستوران توش بود.اون رستورانه هم توش یه غار مانند داشت که از قبل رزروش کرده بودم.خودم یه ساعت زودتر از همسرم رفتم اونجا.کیکش رو خودم پخته بودم و بردم.اونجا همه چیز رو آماده کردم و منتظرش نشستم.رستوران هم لحظه ورودش براش آهنگ تولد گذاشت.بعد توی غار تولد رو گرفتیم و بعدش تو محیط رستوران شام خوردیم و ارکسترش هم برامون چندتا آهنگ اختصاصی زد.خیلی خوش گذشت.شاید بتونی بعضی از قسمتاشو انجام بدی
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
عزیزم شما کدوم شهرید؟ادرس اون جارو به منم میدى؟
2738
ظاهرا نیستی. عزیزم ققنوس،م سپاه کرج،اون طرف که به سمت بل ماهان میره هست.حالا نمیدونم کرج به دردت میخوره یا نه.میتونی یه جای دیگه رزرو کنی.یه رستوران سنتی شیک و یه تخت قشنگش رو.راستی یه کار دیگه هم کرده بودم.خونه رو تزئین کرده بودم و ورودی خونه با گلبرگ گل،یه راه درست کرده بودم.یعنی دوتا خط موازی با گلبرگ گل.وقتی هم در خونه رو باز میکرد،از بالا یه شاخه گل آویزون کرده بودم که میخورد تو صورتش.بعد میرسید به اتاق و انتهاش هم اول اسمامون رو نوشته بودم با یه قلب وسطش.یعنی خونه هم که اومد،سورپرایز شد

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
درمورد کادو هم،چیزی نیست که دیگران نظر بدن.باید ببینی چی همسرت رو خوشحال میکنه.کیکش رو به نظرم خودت بپزی جالبتره