2410
2553
سلام وآرزوی سلامتی برای شما ونی نی هاتون.من هفته 23 بارداری هستم ونینی ام پسره .حرکتشو خیلی کم ونامحسوس در حد وول زدن وانقباض حس میکنم میدونم که هر جنینی یه جوره ولی آیا طبیعی هست که پسر کوچولویه من اینقدر کم حرکت میکنه البته سونو ومعاینه پزشکم گفت که رشدش خوبه واز سنش بیشتره.(البته جفت قدامیه یعنی میتونه تاثیر بذاره؟)لطفا راهنماییم کنید .نگرانم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین سوال از دکترم کردم
گفت که همه جنین ها تو شکم مادر تکون میخورن ممنکه مادر متوجه نشه
و هرجنینی یه مدل تکون میخوره
و ممکنه کلا در طول روز خیلی کم تکون بخوره کازیاد نگران کننده نیست میگفت یه وقتی هست که
کلا جنین تکونای زیادی در طی روز میخوره یه وقت در طول یکی دو روز اگه اصلا تکون نخورد باید به دکتر گفت
خدایا متاسفم❤لطفا منو ببخش❤سپاسگزارم❤عاشقتم❤
2720
عزیزم به نحوه قرار گرفتن بچه در شکم هم خیلی بستگی داره.........اگه همه چیز رو بهت گفتن اوکی هست و خودت هم تکونش رو حس میکنی...بیخودی فکرو خیالات نکن........من الان هفته 27 هستم و یه حرکات ریزی احساس میکنم....کم پیش میاد که خیلی محکم باشه(:
چو شقایق از دل سنگ برآ...
حالا زوده که خیلی زیاد حس کنی

بذار هفته سی به بعد

اون موقع دیگه خیلی زیاد و هر روزه میشه

الان کمی کمتره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
فرنگیس جان من امروز وارد هفته 25 شدم

ولی دختر من از هفته 23 به بعد تکوناش خیلی زیاد شد

مثلا امروز و دیروز انقدر ماشالا داره تکون میخوره که احساس میکنم خدایی نکرده مشکلی شایدداره

ولی بعضی وقتا هم حتی در روز یه بار هم حرکتشو احساس نمیکنم

تکونهای نی نی هر کسی فرق میکنه عزیزم

اگه دکترت گفته که همه چی جنین خوبه پس دیگه نگران نباش اصلا

راستی جفت هم فکر نمیکنم ربطی به حرکت جنین داشته باشه
Daisypath Happy Birthday tickers
2714
فرنگیس جون قدامی بودن جفتش باعث میشه که حرکتاش رو کم حس کنی ....یه چیز جالب بهت بگم من یه بچه داداش دو ساله دارم هزار ماشالله شیطون به مامانش که گفته تو شکمت چجوری بود میگفت خیلی کم تکون میخورد میگفت هر چند روز میرفت صدای قلبشو گوش بده تا خیالش راحت بشه تو هم نگران نباش به سلامتی دنیا میاد اینقدر شیطنت بکنه که
پسر من امروز 19 هفتش تموم میشه
اما هنوز هیچ حرکتی رو حس نکردم
همه چیز هم طبیعیه
:(
بهش گفتم تا 3 خرداد ، یعنی روز تولدم و روز مادر فرصت داره تکوناش رو نشون مامانش بده و گرنه باهاش قهر می کنم
برام دعا کنید
تو هم نگران نباش خانمی
از هفته 28 به بعد تکونها شدیدتر میشه
همه چیز هم طبیعیه
بهش گفتم تا 3 خرداد ، یعنی روز تولدم و روز مادر فرصت داره تکوناش رو نشون مامانش بده و گرنه باهاش قهر می کنم
برام دعا کنید
تو هم نگران نباش خانمی
جفت قدامی مثل بالش عمل میکنه مال منم قدامیه منم هفته 23 هستم و پسر نگران نشو گلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
همه چیز هم طبیعیه
برام دعا کنید
تو هم نگران نباش خانمی
2706