2703
2553
هر چی میگیری حواست باشه که خطری داسه بچه نداشته باشه تخت خواب دختر من بلند بود همیشه میترسیدم که از خواب پامیشه یه وقت نیفته و کمد سه گوشی که واسه عروسکا گرفتم خیلی سبک بود دخترم از طبقههاش رفت بالا عروسکشو برداره کمد برگشت روش ولی خدارو شکر پیشش بودم و کمد رو گرفتم ، فقط به مارک دقت نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من یه کاربر جدیدمعزیزم چون تجربه دارم بهت میگم اگر تهرانی برو خیابون جامی و اونجا کلی تنوع داره.به نظر من که دنبال مارکهای معروف نباش چون اونها پول زیادی فقط واسه مارکشون میگیرن.من چهار سال پیش خیلی گشتم.از آپادانا و چیلک و ....تا خیابون جامی و مارکهای متفرقه که در آخر یه مدل پسندیدم که مارکش معروف نبود ولی جنسش عالی بود و قیمتش هم پایینتر.فقط اگر جا داری نوزاد و نوجوان بگیر چون این نوزادیها بیشتر از چهار پنج سال به دردت نمیخوره و اونوقت باید دوباره عوضش بکنی!
خدایا پناهمون تویی...خودت هوامونو داشته باش...
2720
سلام عزیزم الان تو بازار اکثراً جنس ملامینه هست... که کیفیتشون چند ان خوب نیست ولی تنوع رنگیش فوق العادس ما دادیم بیرون از ام دی اف درست کردن تخت نوزادی که نوجوانی هم میشه + یک کمد+ بوفه کلاً شدن ٢ تومن دستگیره هاش مدلش و رنگشو خودمون انتخاب کردیم. اگه یه بچه دیگه بیاریم فقط از همین رنگ ١ تخت میدیم درست کنن... اگه بخوای عکسشو برات میذارم
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....
2714
هفته پسر یافت اباد بودیم،راستش إز مدلها خوشم نیومد ،دنبال مارک و برند نیستم ولی یه کار ساده و شیک دوست دارم که سرویسها خیلی شلوغ وبی کیفیت بودن ، خارجیها هم خیلییی گرون شدن
2706