2726
عنوان

طراحی لباس در مجتمع فنی تهران؟

15267 بازدید | 24 پست
سلام وقت بخیر کسی تو کلاسای طراحی لباس مجتمع فنی ثبت نام کرده؟یا اینکه اطلاعاتی داشته باشه؟ من سر دوراهی موندم از یک طرف کلی جزوه خریدم تا برای ارشد صنایع غذایی درس بخونم از یک طرف هم به طراحی لباس علاقه دارم نمیدونم وقتمو بذارم برای درس و احتمالا به دنبالش تو خونه نشستن یا برم دنبال علاقم؟ ممنون میشم از تجربیاتتون برام بگید مرسیییی
همسرم عاشقتم...

برو دنبال علاقه ات نشی مثل من که عمرت رو بذاری پای درس بعد که سننت رفت بالا بری دنبال علاقه ات
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
مرسی عزیزم تا میخوام یه تصمیم بگیرم کلی از اطرافیانم رایم میزنم سعی میکنم دهن بین نباشم اما همه تو مود درسن خودمم از نظر درسی خوبم اما بیشتریا با مدرک تحصیلی بی کارن دلم میسوزه و بی انگیزه میشم
همسرم عاشقتم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دوستانم چند سالی میشه رفتن مجتمع فنی میگفت ونک بهتره اون نیاوران رو میرفت منم نیاوران بهم نزدیکتره ولی مگه شعبه های دیگه از کجا شروع میکنن؟ من از مقدماتی میخوام واحدایی که باید پاس کنیم رو هم دیدم
ولی شعبه سعادت اباد مقدماتی رو تو سایتش نزده بود زنگهم نزدم بپرسم شما تجربه خیاطی داری؟ من صفر صفرم اما خیلی مدل لباس و مانتو توذهنم به همه اونایی که میخوان برن خیاطی مدل پیشنهاد میدم
همسرم عاشقتم...

هنوز دو دلم از یک طرف دخترم که پیش کسی نمیمونه 2سالش و پدرش با مهد مخالفه دست و پام بستس برم دنبال کلاس از طرف دیگه ادامه درسم که نمیدونم چه کارش کنم !!!بخونم نخونم برم دنبال طراحی و خیاطی گیجم!
همسرم عاشقتم...

سلام اطلاعات بیشتر دوره طراحی لباس نمایندگی ونک اینم لینک سایت http://goo.gl/mgTN0e دوره طراحی لباس یک دوره ی 500ساعته است شامل دو سطح مقدماتی و پیشرفته با تمرکز روی دروس تخصصی و کارگاهی طراحی لباس که تقریبا یکسال طول دوره تخمین زذه شده است. که با گذراندن پکیج های فشرده طول دوره به 6 ماه تقلیل می یابد. طراحی آناتومی و فیگور واحد پیش نیاز دوره بوده و شما بدون هیچ پیش زمینه ای کاملا با مبحث طراحی آشنا می شوید. در صورت تمایل برای داشتن مدرک بین المللی از ITD کانادا در قبال گذراندن کل 500 ساعت آموزشی و پرداخت مبلغ 320 دلار مدرک ارائه می شود. اما مدرک مجتمع فنی تهران برای سطح مقدماتی و پیشرفته بصورت تفکیک شده به هنرجویان اعطا می گردد. طراحی آناتومی،الگو و مدلسازی دوخت 1 و رنگ در طراحی لباس به عنوان واحدهای پایه در ترم اول طراحی لباس بوده و پیش نیاز دوره می باشد با گذراندن این واحدها به ترم دوم طراحی لباس راه می یابید و می توانید دروس تخصصی را بگذرانید ...که آن هم با برنامه ریزی دقیق مجتمع و مشاوره اساتید طراحی لباس به شما ارائه می شود که در ضمن مفید بودن دوره به شما در هر چه بهتر گذراندن این دوره کمک خواهدکرد.آموزش .الگو و مدلسازی با متد مولر بوده و کاملا از پایه آموزش داده میشود. کاربرد فتوشاپ جز دروس ترم دوم هستند.روز و ساعت تشکیل کلاس ها متنوع بوده و شما می توانید با توجه به برنامه ی شخصی خودتان در هر ترم واحدهای ارائه شده را بگذرانید .برنامه ریزی ما برای گروه شاغلین و متقاضیان شهرستان در تمام طول دوره بصورتی است که دروس ارائه شده در هر ترم فقط در روزهای پنج شنبه و جمعه مختص این گروه ارائه می شود.اساتید همگی از اساتید دانشگاه و کارشناسان طراحی لباس هستند.برای دیدن آثار دانشجویان در پایان هر ترم می توانید از نمایشگاه آثار دانشجویان ما بازدید کنید. شهریه دوره مقدماتی 16500000 ریال می باشد که به صورت اقساط هم پرداخت می شود شهریه دوره پیشرفته 20300000ریال نحوه پرداخت شهریه دوره مقدماتی به صورت اقساط :5000000 ریال نقد و 4 قسط 2875000 ریالی می باشد. شماره تماس هم هست : 88889796 داخلی 109 خانم افشار
2706