2726
سلام بچه ها خوش اومدین لطفن اطلاعات دقیقتونو بدبن بارداری چندم؟تاریخ زایمان؟ چند وقت اقدام کردین و... امیدوارم این مدتی که با همیم اطلاعات خوبی بهم بدیم
هرگز در زندگی این دو را ابراز نکنید:

نخست، آنچه نیستید

و دوم ، همه آنچه هستید!
م ..سن..تاریخ اخرین پری........دکتر............جنسیت..........شهر..........تاریخ زایمان.......بچه چندم 1- آهیتا...27........93/4/9......نا مشخص......نا مشخص..شیراز.......94/1/17.......بچه اول 2- راحله..28......93/4/6.........نا مشخص.....نا مشخص....تهران......94/1/16......بچه دوم 3- نرگس.24...93/4/11...بختیاری....نا مشخص.........تهران......94/1/21......بچه اول 4- سادانا.31....93/4/6........دکتر مصدق.....نامشخص..........تهران....94/1/14......بچه اول 5- شادی.31........93/4/11........نا مشخص......نامشخص...............بچه دوم 6- پگاه ...29.....93/4/4 ...دکتر یونسی......نا مشخص .......قم .....93/1/12 .......بچه اول 7-زینب...29........93/4/15....نامشخص........نامشخص....خارج.....94/1/24....فرزند سوم! 8- محبوبه ....26........93/4/12.......ولوی...نامشخص.......نیشابور....94/1/19.......بچه اول 9- مهسا......32.....93/4/7.....دکتر اشرفی....نامشخص.....تهران.....94/1/14....بچه اول 10-شاپرک....32....93/4/13....نامشخص.......نامشخص....قزوین......94/1/21....بچه دوم 11-آبانه....24....93/4/4..........فائز...........نامشخص......94/1/12........بچه اول 12- مهتا...31...93/4/4....کاظمی بیمارستان اتیه...نامشخص....تهران...94/1/12..بچه دوم 13-نازلی...21....93/3/29....نامشخص.....نامشخص....تهران..........احتمالا94/1/9....بچه اول 14-ماری........؟ ............؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ................؟ 15-فرشته برف........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ................؟ 16-الی........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ................؟ 17-رودا........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ................؟ 18-مامی........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ................؟ 19-راحیل........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ..............؟ 20-سارا.....26........22/4/93.........دکتر مشهدی..........نامشخص.........اراک.......31/1/94 21-فر زانه........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ..............؟ 22-نانامحسن.26 .....93/3/28. ...دکتر کرباسی .....نامشخص ..94/1/01...نی نی اول 23-رها.............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ..............؟ 24-شادی...............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...............؟ ..............؟ 25-مشکی پوش..........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 26-شاپرک..........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 27-نی نی ناز...........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 28-توپول موپول...............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 29-ناناخانم...............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 30-مهتا...............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 31-صدیقه................؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 32-اهیتا..........؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 33-ابانه..............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 34-محبوبه..............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 35-مهسا..............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 36-زیبا71...............؟ ............ ؟ ...........؟ ..............؟ ...........؟ ..............؟ 37-نسیم..30.....29.4.93......نامشخص....نامشخص...تهران....احتمالا 5.2.94 ..بچه اول 38-مهربونم...72....93/4/9...............................................بچه اول 40-نرگس.........30..........93/3/29........نامشخص......نامشخص........ احتمالا94/01/07........بچه اول 41-نگاه ......27......... 93/4/20........ تهران....... دکترم عارفی ....بچه ی اول
هرگز در زندگی این دو را ابراز نکنید:

نخست، آنچه نیستید

و دوم ، همه آنچه هستید!
سلام نانا مبارکه دختر من نمیدونستم مامان شدی خیلی وقته ازت خبر نداشتم
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نانا زیاد نمیومدم نی نی سایت استرس میگیرم الآن روز 26پری هستم منتظرم ببینم خدا چی میخواد
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
میخوام بی بی بذارم تا حالا نذاشتم میترسم منفی باشه
2706