2726
سلام به همه ، من سال 89 با لطف خدا صاحب سه قلو شدم هر سه پسر هستند الآن که سه سال و نیم دارند خیلی شیطنت میکنند و أصلا به حرفم گوش نمیدن ، نمیدونم چه کنم. نگران تربیتشون هم هستم ، فقط دوستانی که تجربه سه قلو دارند می تونند کمک کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وایییییییی سه قلو خدا حفظشون کنه خیلی سخته من که یکی دارم کم آوردم ... دختر منم سه سال و سه ماهشه اما بعضی وقتها کم میارم ... بارک الله به تو
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
اگه وصع مالیتون اجازه میده پرستار بگیر بیاد خونه کمکت کنه من یه نفر رو میشناسن اونم 3 قلو داره 2 پسر 1 دختر پرستار گرفته خانومه از صبح مید تا 6 بعدازظهر کمکش میکنه
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
ایشاله خدا حفظشون کنه اگه به یکیشون باج بدی اون دوتای دیگه یاد میگیرن بچه ها با جیغ گریه میخوان به خواستشون برسن یکی که بلد نباشه اونم یاد میگیره در این مواقع خودتو بزن به نشنیدن و نزار به خواستشون با این وضع برسن پسرا تو این سن یه مقدار کج خلقو یه دنده اند سعی کن لجشونو در نیاری بعضی چیزا اقتضای سنه شیطنت اگه بازی و سرو صدا و شکستن وسایلو حتی خراب کردن باشه باهاشون برخورد کن اما نه طوری که عصبی شن و لج کنن من بچه ندارم اما یه تجربه هایی از خانوادم دارم
مرسی از کامنت ها ، بأید بگم من با دکتر روانپزشک هم مشاوره میکنم فقط میگه نمیدونم بأید خودت ببینی چی کار میرونی بکنی در مورد سرای محله ، بچه ها شدید به من وابسته هستند بدون من. نمی مونند، و چون هنوز پوشکی هستن آنها قبول نمی کنند، مهد کودک أرزون ترین هزینه أی که گفتن. ماهی 800 هزار تؤمان بود که خیلی برام غیر منطقی است أون هم. فقط برای چند ساعت پر ستار هم نه تنها أرزون تر نیست بلکه مشکلات دیگه أی هم داره که خودتون بهتر میدونید ، برای کار خونه کمک دارم و نگران نیستم فقط برای تربیت و نگهداری بچه ها ، با همسایه ها درگیر شدم ، سر شلوغ کردن بچه ها ، بیرون هم نمیتونم برم ، تمام وسائل خونه رو هم وقتی بچه ها یک سأله شدن فروختم و خونه تبدیل به پارک شده ، همه چیز هم خریدم که سرگرم بشن أما روز به روز داره شرائط سخت و بدتر میشه ،،،
مونیک جون نگفتی طبیعی باردار شدی یا نه؟؟ من الان میکرو کردم ٣ تا جنین انتقال دادن برام ارزومه ٣ تاش بگیره
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2706