2737
2734
جریان خواهر یاس که پیدا شد چی شد؟ خونوادش خواهرشو قبول کردن؟
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم انشالله مائده هم پیدا میشه
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2728
2738
از خواهر یاس خبر ندارم ولی در مورد مائده یه چیزایی شنیدم نمیدونم چقدر درسته میگن بچه پیدا شده و خانوادش دارن پنهان کاری میکنن حتی خونه ای رو که الان توش ساکن هستن گذاشتن واسه فروش
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=799580&PageNumber=1 دستباف های خوشکل من
حدود یه هفته بعد گم شدنش شایعه شد که پیدا شده بعد کلی جمعیت جلوی مجتمعشون جمع شدن که خبر بگیرن بعدش تکذیب کردن خبرو یکی از دوستام که ساکن همون بلوکه میگه از اون روز به بعد گریه های مامانه تموم شده و به زندگی عادی برگشتن و رفتارشون خیلی نرماله انگار نه انگار که بچه گم شده الانم خبر دار شدم که میخوان از اون مجتمع برن نمیدونم والله همش حرف این و اونه من نمیتونم تایید کنم فقط بازگو کردم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=799580&PageNumber=1 دستباف های خوشکل من