2733
2734
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!
ممنون ثمین جون.راستی آمپول هم واسه تخمک گذاری زدی؟همون ماه باردار شدی؟البته اگه دوست داری جواب بده
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره راحیلی خیلی هم این ,هم نمیخوام به دکترم رو بندازم ,چون احتمالا میگه ,گفتم برو ,۲ ماه دیگه بیا , تو قسمتهای دیگه خوندم ,نشون میده ,اما واژینال دقیق تره,
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
2738
سلام من نمیدونم این سوالو کجا بپرسم. امروز دکتر به من گفت اگه دوقلو می خوام باید از دور بعد پریود از روز دوم آمپول بزنم. کسی راجع به این آ»پول ها چیزی می دونه؟ عوارض دارن؟ احتمال موفقیت چقدره؟ بچه سالم میشه؟ هزینه هاشون چه جوریه ؟
سلام من نمیدونم این سوالو کجا بپرسم. امروز دکتر به من گفت اگه دوقلو می خوام باید از دور بعد پریود از روز دوم آمپول بزنم. کسی راجع به این آ»پول ها چیزی می دونه؟ عوارض دارن؟ احتمال موفقیت چقدره؟ بچه سالم میشه؟ هزینه هاشون چه جوریه ؟