2737
2734
سلام دوستان کسی بوده که تو بارداریش هیچ علایمی نداشته وبچش صحیح و سالم باشه؟
وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

سلام تینا جون... من الان 26 هفته ام و هیچ علامتی از باردرای نداشتم نمیدونم گاهی شک میکردم که باردارم یا نه؟؟!!! الان هم همه هم سنای بارداری من تکونای نی نی شون زیاده اما ماله من خیلی کمه...هیچی دیگه تا لان که سلامت بوده خدا کنه از این به بعد هم سلامت باشه...
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقدر سردر گم و کلافه ام همش میگم خدایا چرا هیچ علایمی ندارم نکنه حاملگیم متوقف شده

خدا کنه ماه دیگه زود برسه و برم سونو همه چی خوب باشه همش میشینی که باردار شی وقتی که شدی ام این فکرای مسخره میاد سراغ آدم

2738
دوست گلم مبارک باشه نگران نباش منم اوایل بارداری علائمی نداشتم ولی کم کم شروع شد خدا رو شکر کن که تهوع نداری و مثل خیلیا عذاب نمیکشی
همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
نه عزیزم اینجوری فکر نکن سعی کن با خوندن قران تو بارداری ارامش داشته باشی........تازه بنطرم بهترم هست فک کن بعضیا خیلی تهوع دارن و حالشون بده و همش مینالن.....
دخترم نبض زندگیم
مرسی دوست جونای عزیزم خیلی خیلی استرس دارم خدا به حق این ماه عزیز هیچکس و ناامید نکنه

منم الان تو هفته 12 هستم. تو هفته 5 علایمم فقط تکرر ادرار و درد سینه و خواب آلودگی و اینا بود. الانم همینا رو دارم! البته منم همش نگران میشم و میگم نی نی م سالم هست؟ رشد داره؟
خدای مهربون حافظ مامانای باردار نی نی سایتیمون باش تا بغل گرفتن نی نی هاشون کمکشون کن آمییییییییییین خدای بزرگ دل همه منتظرای نی نی رو هم شاد کن.آمیییییییییین

2706