2726
عنوان

خون دماغ شدن در بارداری

2092 بازدید | 19 پست
کسی تجربه داره؟؟؟من فردا وارد هفته ده میشم.امروز کمی خون دماغ شدم.زیاد نبود ولی نگرانم کرده
قسمتی از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهی دید ، تو و من برای همیشه ، هرگز از هم جدا نخواهیم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم به دکترت بگو حتما و بدون تجویز دکتر اصلا دارو مصرف نکن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
نه خون تازه نمیاد بیرون. همون مخاط بینی خونیه.راستی یبارم موقع مسواک زدن یکم از لثه م خون اومد خیلی کم.اونم تجربه داشتین شما؟؟
قسمتی از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهی دید ، تو و من برای همیشه ، هرگز از هم جدا نخواهیم شد
سلام. تاجاییکه من میدونم در بارداری حجم خون مادر افزایش پیدا میکنه و پرخونی رگها ممکنه باعث خون به دماغ شدن بشه.حتی اگه قبلا هیچوقت سابقه نداشتی. برای خود من پیش اومد. البته مقدارش کم بود. منم ترسیدم ولی بعد متوجه شدم طبیعیه
2706