2737
2734
من ازمایش پرولاکتینم نرمال بود اما سینه ام یکم ترشح میومد موقع معاینه ,البته خیلی کم و با فشار ,دکتر گفته ۲ ماه دارو بخورم, یعنی تا اون موقع باردار نمیشم ,
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
شش ماه اقدام کردم نشده ,رفتم دکتر اینطور گفت , کیا با این مشکل باردار شدن
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
گفت ۲ ماه دارو بخورم بعد برم دارو تخمک گذاری بهم بده ,یعنی با این مشکل من تخمک گذاری ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پرولاکتینم 86 بود,هنوز بلردار نشدم ولى قرص بروموکریپتین استفاده میکنم
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
اخه من پرولاکتینم نرمال بود اما ترشح داشتم البته به زور ,اصلا نمی دونستم ,چنین مشکلی هم هست
2738
رنج نرمالش بین5-35 هستش.دوره اول داستینمس دوماه خوردم از 86 به 6/5 رسید.بعد دوماه دوباره کم کم بالا رفت و شد 46. دکترم گفت تا باردار بشى استفاده کن برموکریپتین رو, چون حالت تهوع میاره, شبى دوتا واژینال میزارم
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
داروی تقویت تخمک بهت نداد ,نیاز نیست ,اخه به من گفت بعد ۲ ماه بیا دارو تخمک بهت بدم
چرا من هرماه دوتا تخمک خوب دارم,شکرخداهیچوقت هم ترشح شیر از سینه نداشتم.ولى وقتى پرولاکتین بالا باشه بدنت فکر میکنه بچه شیر میدى و رحم باردارى رو قبول نمیکنه.آخه لاکتین ماده اصلى شیر هستش. من یکسال و نه ماهه اقدامم.ولى 5 ماهه فهمیدم پرولاکتینم بالاست
دکتر غدد تو شبکه سلامت میگفت بعضی وقتا پرولاکتین بالاست ولی تو ازمایش نشون نمیده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من قرص لتروزول میخورم هرماه و دوتا تخمک 21 و 22 دارم ولى باردار نمیشم.شوهرم هم آزمایش داده سالمه
2706