2733
2734
سلام عزیزای مهربون....برامون می نویسید که چند سالتونه و چند وقت طول کشید تا نی نی دار شدید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که تو اقدامم حدود 5 ماهه 26 سالمه اسمان جان شما چرا انقدر دیر اقدام کردی گلم ؟ ایشالا به زودی زود همه مون مامان میشیم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2738
سلام من 5 سال بود ازدواج کرده بودم و از سال دوم جلوگیری نداشتیم تا اینکه فهمیدم پلی کیستیک هستم و به این راحتیا باردار نمیشم ولی خیلی دنبالش نرفتم تا اینکه پارسال تصمیم گرفتیم بهش جدی تر فکر کنیم به خاطر همین دکتر بهم لتروزول داد منم 3 ماه خوردم 2 ماه اول خیلی مرتب خوردم و یه شب در میون نزدیکی داشتیم ولی ماه سوم بازم تصمیم گرفتیم بذاریم 2 سال دیگه و من 2 شب خوردمو دیگه نخوردم بعد از نزدیکی هم سریع خودمو میشستم و دنبال دکتر بودم برای عمل بینی که خواب بودم تلفن زنگ زد منم برداشتمو بعدش خودمو روی تخت پرت کردم که دیدم زیر دلم درد گرفت اونجا بود که شک کردمو بی بی چک گذاشتم و فهمیدم باردارم الانم دخترم 9 ماهشه. اینم بگم که من دقیقا بعد از پریودم باردار شده بودم...
2706