2737
2734
عنوان

شوهرم هر وقت خوابش میاد، میاد تو رختخواب :(

| مشاهده متن کامل بحث + 280031 بازدید | 51 پست
من تا جایی که میدونم اکثر مردا اینجورین شاید دلیلش کار زیاد روزانه باشه و دیگه توقع دوران نامزدی رو نباید داشت....مثل اینکه برا مردا همه چیز زود عادی میشه.....خانوم ها بیشتر شنیداری لذت میبرن و آقایون دیداری.....بماند که بعداز ازدواج هم گوششونو میبندن هم چششونو نه میبینن نه میشنون هههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم که چرا همسر من برای خوابیدن میاد تو رختخواب و چرا معمولا من میرم تو بغلش و اون ناز و نوازش نمیکنه؟!! الان حساس شدم ..... یعنی این غیر عادیه؟؟
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
شوشوی من تو رختخواب تا میاد حرف بزنه وسط حرف زدن خودش خوابش میبره
هههههههههههه

فقط تنها کاری که انجام میدیم بغل کردن همدیگه و خوابیدنه
که از هزارتا نوازش برام بهتره

اگه یه شب دیر بخوابم و اون خوابش ببره تمام مدت هی از خواب میپره تا من برم بغلش کنم و تو بغلم بخوابه
معجزه خدا ... عشقهای زندگیم
2728
اوا هستی جون شوشو منم دقیقا اینجوریه .مال ما برعکس من خوابم میاد ولی اون دوست داره عشق بازی کنه
حتی بعضی وقتا نصف شب میاد یهو بغلم میکنه و منو میبوسه منم شاکی میشم که چرا منو از خواب بیدار کردی ههههههههههه
2738
باید حتما خرف بزنی من با خرف زدن این فضیه را سر وسامون دادم البته اون اکر تمایلی نداره اشکالی هست این وسط ............................. باید اشکال پیدا گنی بیبینی در خودت هست یا در اون ؟ شاید تو زیاد بهش محبت می کننننننننننننننی
البته خدا رو شکر قدر باهم بودنتون رو بدونید بچه ها حتی به قول دوستمون در سکوت در آغوش هم یا پیش هم بخوابید....
من روزایی که از شوشو دور بودم هر چیم تلفنی باهاش حرف میزدم خیلی برام سخت بود و آرزوم بود زودتر عروسی کنیم.....
خودمو میگم انسانها همیشه ناشکرن الان که پیشمه منم بهش میگم حرف های قشنگ قشنگ بهم بزن چرا دیگه نمیزنی؟!!!!
اون روز بهش میگفتم از حرف دن خسته شدم میخوام پیش همدیگه باشیم!!!
ولی هر چی باشه الان که باهمیم خیلی بهتر از دوری با همه حرف های عاشقانشه
همیشه میگن وصال پایان عشقه.....البته پایان عشق اونجوری
نه مشکلی نیست وقتایی که حال داره خوبه ولی ترجیح میده تا زمانی که می‌تونه چشماشو باز نگه داره تلویزیون ببینه یا کارای دیگه بکنه و وقتی میاد تو رختخواب خواب آلوده!
البته ناگفته نماند من از بغل کردن و.... خیلی خوشم میاد و لی عمرا تو بغل کسی (کلا یه جایی که نتونم تکون بخورم) خو.ابم نمی‌بره!!!! من باید اینقدر وول بخورم و این پهلو اون پهلو شم تا خوابم بره. باید احساس کنم دست و پام آزاده!!! فکر کنم این موردم غیر طبیعیه!!
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
2706