2726
چون تو کشور ما صحبت راجع به خیلی چیزا مجاز نیست نمی‌دونم بقیه آدما چه جورین. خیلی دلم می‌خواد ببینم بقیه هم مثل منن یا نه؟!
من خودم عاشق نوازش و حرفای عاشقانه شنیدنم. اصلا هم سیرمونی ندارم. دوست دارم قبل از خواب شوهرم حسابی ناز و نوازشم کنه (نه به قصد رابطه‌ها، همینجوری) ولی اون همیشه خواب آلود میاد تو رختخواب و چند دقیقه بیشتر برای من وقت نمی‌ذاره بعدش هم خوابش می‌بره :(
چه کار کنم ؟!
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
بازم یه دو دقیقه بهت وقت می ده
برای من که وقتی می رم می خوابم خواب هفتمین پادشاه را می بینه
فرداش هم بهش می گم می گه خسته بودم

بعضی اوقات فکر میکنم هدفش از ازدواج چی بوده ؟؟؟ بهتر از مادرش براش رسیدگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس بهتر این هست به نظر من که زمانی غیر از توی رختخواب رو برای حرفهای عاشقانه انتخاب کنید باید خودت شرایطش رو فراهم کنی خیلی از آدمها فقط زمانی که خوابشون بیاد میرن تو تخت
سارا جون آخه من خیلی شنیدم که مردا خودشون دوست دارن زنشونو بغل کنن و ... ولی برعکس شده منم مثل تو هی خودم انگولکش می‌کنم یا لوس بازی در میارم که که بیاد ناز و نوازشم کنه یا بغلم کنه
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
خب همه همینطورن.
تو خودت باید سیاست داشته باشی و مانع خوابیدن بشی.
باورت میشه من و شوشو هر وقت میریم تو رختخواب برای خوابیدن میریم ولی میبینی انقدر باهم حرف می زنیم که دو ساعت بعدش می خوابیم.
نه من بدون شوهرم میرم تو رختخواب نه اون اصلا شوهرم نباشه من خوابم نمیبره اگرم خوابش بیاد من خوابم نیاد ولی بازم باهاش میرم میخوابم
نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند..
منم که همیشه تنها میخوابم چون شوهرم تا دیر وقت پای تلویزیونه.چون کارمند هستم دیگه 11 11/30 باید بخوابم همیشه هم غصه میخورم چرا با هم نمیخوابیم.شوهرم بعد از من میاد بخوابه........................غصه
خب یه کمم باید به مردا حق داد چون کار خیلی خسته اشون میکنه طفلکیا گاهی اوقات واقعا خسته هستن
شوهر منم زود خوابش میبره و وقتی بهش میگم حرفهای عاشقانه بزنیم میگه از ما گذشته !!
( الان با خودتون میگین مگه چند سالتونه ؟) ولی وقتی کمتر خسته است مثل روزهایی که ظهر میاد خونه وضعیت متفاوته و برای اینجور حرفها بیشتر وقت هست ...
به نظرم زدن حرفهای عاشقانه رو برای بعد از ظهر روزهای تعطل بگذارین ... اکثر مردا بهونه خواب رو میارن
Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
2706