2733
2739
عنوان

قانون جذب

37465 بازدید | 1238 پست
سلام دوستان تو یه تایپیک راجع همین مسئله بحث شد ودوستان پیشنهاد دادن یه تایپیک جدا بزنم من فقط در حد اطلاعات وتجربه خودم میگم ..اگه اعتقاد داری خوشحال میشم بخونی واگه نداری لطفا نظردیگران رو منفی نکن ... ********** من اکنون برای تحقق مراد دلم تدارک میبینم تا به خدا نشان دهم که ایمان دارم او به وعده خود عمل خواهد کرد ******** پیش از سحر تاریک است اما تاکنون نشده که افتاب طلوع نکند. به سحر اعتماد کنید! ********************* امری را جزم خواهی کرد و برایت مقرر خواهد شد. خب دخترا تو این پست میخوام راجع عزمی ک جزم کردیم بنویسم 1-بانو:4ماه بعد جنسیت بچمو اعلام میکنم که خدا لطف کرده وبعد سلامتی شوهروخودم ودخترام بهم پسر داده ************************* 2"فاطمه: عزمم رو جزم میکنم برای رسیدن به سلامتی کامل و خوشبختی در سال جاری... سال جاری سال محقق شدن مراد دل منه یعنی شفا ************************* 3:بهنازی:من ایمان دارم وتلاشمومیکنم ازمون استخدامی بانک قبول شم ونامزذم بهترین کاذمناسب روپیداکنه ودفترمهندسی بزنه وبتونه پیشرفت کنه ومنم ازبانک وام بگیرم اپارتمان شیک ۱۲۰متری توشاهین شمالی بخریم باسوناتا مشکی اون سال. ایمان دارم مدرک نامزدم درست میشه ودکتراشومیگیره واستادمیشه دانشگاه.ایمان دارم زندگی پرازعشق وسلامتی وخوب بخواهیم داشت. ************************ 4:نازی::عزمم را جزم میکنم و امسال سال محقق شدن آرزوهای من است 1 / دکتری قبول میشم 2 / تو کوچمون آپارتمان پ 15 ط اول و میخرم 3/ از خدا میخوام شوهرم تو کاراش موفق بشه و اوضاع مالی و کاریش روز به روز بهتر بشه ... آمین ****************** 5: آیسان ومحمد :منم بعد ماه رمضون میام میگم به عشقم رسیدم منتظر باشید بچه ها (آیسان ومحمد) ***************** 6:الناز:منم اول سلامتی شوهر وپسرم ..و به زودی دختر ناز وخشگلم وبغل میکنم ی خواهر دلسوز ومهربون واسه پسرم از خدا هدیه میگیرم من مطمئنم به زودی دختر دار میشم مطمئنم تا آخر تابستون خونه پدری شوهرم به بالاترین قیمت فروش میره وما سهممونو میگیریم وهمسرم کارش روز به روز بهتر ورتبه شغلیش بالاتر میره وآرامش بازم به زندگیمون برمیگرده من منتظرممممم ********************* 7:گلی از گلهای بهشت:من یه خودرو تیبا میخوام...و یه شغل عالی با درامد عالی و روزی حلال برای همسرم.و همچنین شغل عالی با درامد عالی که راهش نزدیک باشه برای خودم میخوام..منم میدونم بالاخره صاحب شغل عالی میشم و شوهرمم اجازه میده برم.. من و همسرم همیشه برای هم میمونیم و خوشبختیم...یه خونه سه خوابه قشنگ هم میخوام.اشپزخونش بزرگ باشه پنجره داشته باشه *********** 8:شقایق:خواهرم به زودی ازدواج می کنه و من توی قرعه کشی ماشین مدل بالا میبرم و بچه بعدیم پسر میشه ***************** 9: جیدا:تاریخ93/6/6همون روز ولادت حصرت معصومه روز آشنایی من با همسر الهیمه.و خدا لطف کرده حاجتمو داده و تا قبل سال 95 من تو امتحان ثبت اسناد رسمی شرکت میکنم و ب امید خدا واسه خودم دفتر میزنم ********************** 10:مهدانه:من و عشقم تو بهترین شرایط و با عشق و علاقه و دعای خیر هر دو خانواده تو مهر ماه عقد رسمی میکنیم ************************** 11:مامی عرفان:من میخوام و مصمم هستم و مطمئنم که تا آخر تابستون من و شوهر سابقم (که به من برگشته با عشق زیاد و محکم ) با هم به صورت رسمی در یکی از این روزهای باقی مانده ی همین تابستون امسال با هم عقد میکنیم و به خوشبختی کامل میرسیم. *************************** 12:مریم مامان دوقلوها:من ایمان دارم بیماری پسرم تا چند ماه اینده کاملا از بین می ره .ورفتارش مطابق سنش می شه .بچه هام دیگه یک دننده ولجباز نیستند خودم مادری اروم ومهربون و صبور می شم...بچه هام زبان المانیشون تا سال اینده عالی می شه ...ان مشگل من که دیروز(شنبه 28 تیر سال هزار سیصد ونود وسه) بخاطرش من ناراحت شدم سال دیگه کامل از بین رفته و از همه لحاظ من توی کار وزندگی انسان موفقی هستم ....ومشگل همسرم درباره ورود وخروج به یک کشوری تا سال نو میلادی کامل از بین رفته باشه و همسرم یک شغل خیلی عالی توی ان شهر دیگه پیدا بکنه که خیلی رازی باشه وما با خوشی بریم ان یکی شهر ..و در ضمن ما تا سال اینده قسط خانه رو کامل داده باشیم..در ضمن من توی یک قرعه کشی شرکت کردم و شماره های من قراره که در بیادو من برنده ان ماشین گرون هستم ..ایشالله.. ************************* 13:یسنا: میخام هم شش کیلوکم کنم یدون اینکه معدم دردبکیره واینکه تااخرتابستون نی نی میادتودلم ************************** 14:شادشاد:منم به این قانون ایمان زیاد زیاد خیلی زیاد دارم . روی سه تا خواسته ام دارم کار میکنم که تا آخر تابستون 1393 انجام میشن و نذر کردم بعدش برم پابوس امام رضا. اول عقد با همسر الهیمه دوم قبولی دکترامه و سوم ثروت حلال یا همون فراوانی مالیه که مطمئنم همشون نزدیکن بهم. دوست جونام بیایید به هم دیگه انرژی بدیم. ****************************** 15:ندا:من تا پایان اسفند ماه سال۹۳ قطعا استخدام سازمان دولتی موردنظرم می شم چون هم لیاقت و هم وجدان کاری بالا و حس مسیولیت پذیریش رو دارم ********************** 16:بینیاز: اخر مرداد ازمایش میدم و حامله هستم واین دفعه میکروم مثبت میشه .برای منم انرژی مثبت بفرستید *************** 17:پاریس:قراره شهریور دانشگاه فردوسی مشهد ارشد مترجمی فرانسه قبول شم . فروردین نی نی نازم رو سالم در آغوش بگیرم بهش شیر بدم با بابا مهربونش بزرگ شدنش رو ببینیم و روز به روز درآمد شوهرم بیشتر میشه تا بتونیم تو مشهد خبابون فرهاد یه خونه 3 خوابه بخریم ****************** 18:نانو:منم تو شهریور iui دارم ومطمئنم که ++++++ میشه وشوهرم به کار دلخواهش میرسه وتو تدریسم موفق تر میشم واز این خونه نقل ومکان میکنیم وبه ی شهر دیگه میریم من ایمان دارم محس ششمم قویه من همه رو جذب میکنم و مطمئنم دو قلو میاد تو دلم **************** 19:عسل:من میخوام قلب نی نی ام تشکیل شه ایشالله به امید خدا تا دوماه دیگه یه خونه بزرگ میخرم و با شوهر و فرزندم در آن به خوشی زندگی میکنیم *********** 20:مایسا: من 29 تیر بیبی چکم مثبت میشه و آبان میرم سونو و بهم میگن نی نیم پسره و اردیبهشت تو بغلش میگیرمو و بهش شیر میدم و بزرگش میکنم 206 قرمز رنگ تیپ 5 میخرم - با یه خونه بزرگ من مطمئنم خدای بزرگ اینا رو به من میده اینو با تمام وجود حس میکنم و یه روزی هم دکترای روانشناسی میگیرم ، دختر پزشک حاذق کودکان میشه و شوهرم یه کارمند نمونه و پسرم به شغل عالی تو جامعه و خدای مهربون من و همه عزیزان منو سالم و تندست نگه میداره **************** 21:جیران:1‏.ارشد قبول میشم 2.با عشقم تو یه مراسم عالی عقد میکنیم 3.سر کار میرم 4.قرعه کشیو برنده میشیم و 206 میخریم انشالله از امروز تا3 ماهه دیکه همه برآورده میشن و میام خبرشو میدم ************************* 22: کتابها کتاب دولت عشق کاترین پاندر
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بزارین من بگم یاخدا در تاریخ 8/8/1388 دکتر حلت اومده بود شهرمون من خ دوس داشتم برم ولی بلیط تمومیده بود حالا بدست اورردن بلیط خودش معجزه اس عاقا من تازه 2ماهه بچه دوممو باردار بودم اومد راجع قانون جذب حرفید خیلی داستان داره من بخوام اینجا خلاصه بحرفم حق داستان ضایع میشه
2740
ذهن هم مث بازو ماهیچه اس خب پس حتما باید انرزی داشته باشه ولی انرژی ذهن با بقیه فرق داره نامرئیه وفقط تو گفتارمون دیده میشه دیدین بعضیا همش آه وناله میکنن ن خودشون لذت میبرن ن دیگران واطرافیان ****** اگه اشتب میشه برا اینکه زود میتایپم بقشید
2706