2733
2734
کمک
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ورود یه غریبه به زندگی خیلییییییییییی دردسر داره خیلییییییییی هر چی بگم کم گفتم سال های زیادی انگار به کارگر معتاد شده بودم .... مردم تا از دستشون راحت شدم .... کاش.... خودت همه چی رو یه جوری جمع و جورش کنی ....
2738

در صورت نیاز به خدمات پرستاری کودک و نوزاد در منزل میتونین به وبسایت توان سلامت مراجعه کنید. در این وبسایت میتونین مطالب مهم و آموزنده‌ای درباره مراقبت از کودک در منزل بخونید. مشاورین و متخصصین ما براساس الگوریتمهای هوش مصنوعی با توجه به شرایط نوزاد شما و انتظاراتی که از پرستار دارین براتون شخص مورد نظر رو پیدا میکنن و به منزلتون اعزام خواهند کرد. تمام پرستاران اعزامی توان سلامت خودشون سابقه مادرشدن دارند. ضمنا تمامی اطلاعات شخصی وسوابق خانوادگی اونا قبل از پذیرش بررسی میشه. بعد از اعزام هم والدین نوزاد یا کودک میتونن رفتار و اعمال فرد اعزامی رو بررسی کنند و اگر مطابق نظرشون بود بعد از دوره آزمایشی قرارداد ببندن. برای اطمینان از رفتار پرستار همیشه نصب دوربین میتونه خیالتون رو راحت تر کنه. خوندن مطلب پرستاری از نوزاد در منزل هم به شما کمک خواهد کرد. تماس با ما 02177505919 - به دو دهه تجربه ما اعتماد کنید.