2726
ببینید دوستان خواهش میکنم اگه دکتر خوبی سراغ دارید که به کارش وارده و تشخیصش رد خور نداره بهم معرفی کنید........... بارداری پوچ داشتم......2 تا

آزمایشگاه ژنتیک خوب و یه آزمایشگاه که کار تشخیصش درست باشه تو تهران یا اهواز یا کرمانشاه بهم معرفی کنید................
CafeMom Tickers
نگار عزیز من دکتر خودم را بهت معرفی میکنم که یکی از دوستام بهم معرفی کرد و خودم از روز اول رفتم و خواهرم و دخترخالم و هرکسی مشکل داشته رفته جواب گرفته در تهران دکتر شمشیر ساز فوق تخصص زنان و زایمان از امریکا شمارش 88753677 البته مرد است اگر با دکتر مرد مشکلی نداری سن پدر ماست ولی بعضی ها دوست ندارند پیش مرد برند ولی تشخیصش حرف نداره و خودش تو مطبش دستگاه سونوگرافی 4 بعدی ( تصاویر رنگی و می چرخونه تصویر را - فیلمبرداری سونوگرافی را رنگی و عکس رنگی بهت میده- اگه ایشاله نی نی تو دلت بود سلامتی جنین را دقیقاً مشخص میکنه ) و نیازی نیست یک جا دیگه سونوگرافی کنه یک چیزی بنویسه درست تشخیص نده و دکتر هم رو تشخیص اون جواب بده و من و خانواده ام خیلی راضی بودیم البته دکتر گرانی است ولی کارش عالی است
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بگی از شهرستان میای همون روزی که تهران هستی هم می تونی تو مریضا بشینی ولی از قبل زنگ بزنی فکر می کنم یک هفته 10 روز بعد نوبت بده ولی بالاخره باید بشینی ویزیتش فکرکنم 20 تومن باشه
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
2728
سلام دوست عزیز.من ودوستام بیشترمون پیش دکتر فاطمه رزاقی میریم و ازش راضی هستیم.دوستامم خدا رو شکر باردارن.اگ میتونی یه سر برو پیشش.ادرسش تو اینترنت هست.
الهی و ربی من لی غیرک..................خدایا جز تو کی رو دارم؟ خداوند تواناست و همه چیز برای او ممکن و آسان است......