2703
2553
عنوان

٠•● امـــام شـــنــاســی ٠•●

41544 بازدید | 4097 پست
آپلود عکس آپلود عکس الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع) و الائمه المعصومین (ع) با نام و یاد خدا ... با توسل به دستان مبارک قمر بنی هاشم (ع) ان شاء الله قصد داریم , سلسله مباحث (امام شناسی) را در قالب این تاپیک شروع کنیم و به مباحثی مانند : اهمیت ولایت امیرالمومنین (ع) برای شیعیان وظایف یک شیعه شناخت فضایل اهل بیت (ع) و ... بپردازیم ان شا ء الله ... در این تاپیک به مبحث مهم (شناخت شخصیت یک امام) میپردازیم , که بدانیم یک امام کیست و چرا امام میشود ... در مورد فضایل هر کدام از اهل بیت (ع) ان شاء الله , تاپیک جدا زده خواهد شد تا دسترسی به مطالب هر معصوم(ع) آسان تر باشد ... تمام احادیث و نکات این تاپیک در این این وبلاگ قرار میگیره ان شاالله www.emamshenasi.blogfa.com

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

چند خواهش از کابران محترم دارم ! 1 – لطفا هر مطلبی میگذارید , حتما حتما با ذکر منبع باشد چرا که مبحث امام شناسی , مبحثی نیست که با حدس و گمان سر و کار داشته باشد! 2 – اگر کسی خواست استدلال شخصی خود را بیان کند , در پستی جدا از پستی که مطلب با ذکر منبع قرار داده , بیان کند تا استدلال شخصی با مطلب مستند اشتباه گرفته نشود! و اگر کسی خواست استدلال خود را بیان کند حتما ذکر کند که این موضوع , استدلال شخصی خود آن شخص است... 3 – خواهش میکنم پست های غیر مرتبط (مانند سلام و احوالپرسی و ... ) را زمانی که خواستید از تاپیک بیرون روید , پاک کنید تا فقط مطالب مفید باقی بماند. 4- در این تاپیک , توهینی به اشخاص , ادیان و مذاهب مختلف نخواهد شد! و با عرض شرمندگی , هرگونه پست حاوی دعوا , بحث بیجا , توهین و ... پاک خواهد شد! 5- مطالبی که در این تاپیک قرار داده میشود , اعتقادات مذهب مقدس شیعه است و کاری به اعتقادات مذاهب دیگر ندارد لطفا بحثهای اعتقادی بین شیعه و سنی و یا مذاهب دیگه نکنید چرا که پست در اولین فرصت پاک میشود. 6 – دوستانی که به این مطالب اعتقاد ندارند , محترم هستند اما این تاپیک برای دوستانی زده شده که میخواهند امام خود را بشناسند , سعی در اثبات مقام اهل بیت (ع) به هیچ کسی نداریم. 7 – این تاپیک صرفا , محل تجمع بچه شیعه هاست ... باز هم خواهش میکنم دعواهای فرقه ای راه نندازید دوستان خوبم! 8 – تمامی ثواب این مطالب تقدیم میشود به علمدار کربلا , سقای آب و ادب , پناه دل بی قرار خیمه ها , حضرت قمر بنی هاشم , عباس بن علی (علیه السلام) آپلود عکس

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

تمامی حقوق مادی و معنوی این تاپیک ، متعلق به خداوند یکتا و آقای خوبم قمر بنی هاشم (ع) می باشد .. لطفا 133صلوات با وعجل فرجهم تقدیم به بی دست دستگیر کربلا عباس بن علی (ع) کنید ... آپلود عکس پیامبر (ص) فرمود : من شهر علم هستم و علی در آن است ... چنانچه قلعه ی نبوت را دری است قلعه ی ولایت و امامت هم دری دارد.هرکس بخواهد وارد قلعه ی ولایت و مودت آل عصمت شود باید از این در وارد شود ، وآن در (حضرت عباس بن علی (ع) ) ست . خصایص العباسیه ص 6 اگر کسی بخواهد وارد شهر ولایت و شهر محکم امامت شود باید از در دوستی با ابالفضل (ع) وارد شود . امیرالمومنین (ع) باب نبوت و عباس بن علی(ع) باب ولایت است . خصایص العباسیه ص 7 آپلود عکس لیست صفحه ی نکته های مبحث *لزوم شناخت امام* آپلود عکس نکته های 1 ... 6 آپلود عکس نکته های 2 ... 6 آپلود عکس نکته های 3 ... 19 آپلود عکس نکته های 4 ... 26 آپلود عکس نکته های 5 ... 37 آپلود عکس نکته های 6 ... 53 آپلود عکس نکته های 7 ... 53 آپلود عکس نکته های 8 ... 55 آپلود عکس نکته های 9 ... 62 آپلود عکسنکته های 10 ... 64 آپلود عکس لیست صفحه ی نکته های *شناخت جایگاه امام* آپلود عکس نکته های 11 ... 71 آپلود عکس نکته های 12 ... 76 آپلود عکس نکته های 13 ... 81 آپلود عکس نکته های 14 ... 84 آپلود عکس نکته های 15 ... 88 آپلود عکس نکته های 16 ... 94 آپلود عکس نکته های 17 ... 98 آپلود عکس نکته های 18 ... 101 آپلود عکس نکته های 19 ... 103 آپلود عکس نکته های 20 ... 104 آپلود عکس نکته های 21 ... 107 آپلود عکس نکته های 22 ... 111 آپلود عکس نکته های 23 ... 115 آپلود عکس نکته های 24 ... 115 آپلود عکس نکته های 25 ... 120 آپلود عکسنکته های 26 ... 124 آپلود عکس نکته های 27 ... 128 آپلود عکس نکته های 28 ... 131 آپلود عکس نکته های 29 ... 135

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط برای ظهور تو ، آقا ! ❤ آپلود عکس آپلود عکس + زمان تاسیس این تاپیک ، روز 27 تیر ماه سال 1393 ، مطابق با 20 رمضان 1435 قمری شب قدرِ شهادت مولای متقیان علی(ع) ، روز جمعه ، متعلق به مقصود انتظار آقا امام زمان(عج) ، ساعت 18 برابر با سن یگانه مظلومه ی عالم ، مادرم حضرت زهرا (سلام الله علیها )

2456
بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والحمدلله رب العالمین . برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) ارواحنا فداه صلواتی ختم بفرمایید . آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا مبارکه ... قطعا مبارکه ... ان شاءالله توفیق علم آموزی از اساتید داشته باشیم .
██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
موفق باشی دوستم لذت میبریم منم دوست دارم پله پله همه چیو یاد بگیرم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
سلاممممممممممممم
اللهم اجعل محیای محیا محمد و ال محمد و مماتی ممات محمد و ال محمد
**اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم** یاصاحب الزمان ادرکنی.. آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا وبلاگ بانوی آب... پدر خاک http://najm18.blogfa.com/ تایپیک امام شناسی: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=907723&PageNumber=1
2714
بسم الله الرحمن الرحیم. برای سلامتی و تعجیل در فرج مولایمان صلوات.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
دوستان همه با هم دعای سلامتی امام زمان را میخوانیم: اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن...
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
قربونت سوگل جان عاااااااااااااالیه ... من برم صلوات ها رو بفرستم دوستان ... السلام علیک یابن امیرالمومنین (ع)یا قمربنی هاشم(ع)

Eydad Productions

██████ کیا میخوان روی ایمان و معرفتمون کار کنیم؟ ██████ بیاین همسفر راه بندگی باشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1063114&PageNumber=1
با اجازه ی دوستان ابتدا بحث (ضرورت شناخت امام )رو شروع میکنیم. امام شناسی چه جایگاهی در اعتقادات داره؟
ندیدم کسی را به آقایی تو امید غریبانه تنها کجایی ؟ چراغ سر قبر زهرا کجایی؟ تجلی طاها ، گل اشک مولا دل آشفته ی داغ آن کوچه ی غم گرفتار گودال خونین گرفتار غم های زینب سیه پوش قاسم عزادار اکبر گل باغ لیلا پریشان دست علمگیر سقا نفس های سجاد نواهای باقر دعاهای صادق کس بی کسی های شب های کاظم حبیب رضا و انیس غریب جوادالائمه تمنای هادی عزیز دل عسگری پس نگارا بفرما کجایی؟
من خدا را دارم.....
با یک داستان از اصول کافی شروع میکنم . این داستان حرفهای بسیار مهمی در بحث امام شناسی داره: جمعى از شاگردان امام صادق (ع )، از جمله هشام ، در محضر آن حضرت بودند، امام صادق (ع ) به هشام که در این وقت جوان بود، رو کرد و فرمود: ((آنچه که بین تو و عمروبن عبید (استاد معتزلى ) مناظره و بحث شده ، براى ما بیان کن )). هشام : ((فدایت شوم اى فرزند رسول خدا! من مقام شما را گرامى مى دارم ، و از سخن گفتن در حضور شما شرم دارم ، زیرا زبانم را در محضر شما، یاراى سخن گفتن نیست !)). امام : هرگاه ما دستورى به شما مى دهیم ، اطاعت کنید!!!
سلام سوگل جان تاپیک جدید مبارک ان شاالله به یاری حضرت عباس و امام زمان تاپیک طوری پیش بره که خودشون می پسندن من هم در کنار شما پله پله بالا میرم و شناخت خودمو کامل می کنم ممنونم بابت تاسیس این تاپیک بسیار مفید
2706