2737
2734
خانومی سلام .روزبخیر دکتر تقوی عالیه.....دکترتقوی برای بارداری پرخطره.
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
سلام من که تا حالا اسم زهرا فردی اذر رو نشنیدم اما سیمین تقوی رو چرا.من دکترم دکتر قاسم امیری بود عالی بود من که از همه چیش راضی بودم راستی دکتر قره باغی هم واسه حاملگی های پر خطره
دخترم آنیسا 26 اردیبهشت از بهشت خدا دل کند و برای همیشه زمینی شد خدایا برای این عشق ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بارداریم دکتر خودم دکتر تقوی ....عالی بود.توبارداریم از ماه 6 دخترم دچارکم ابی شد. اخرای ماه 8 سزارینم کرد..
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
2738
خانمی ایشااا...بارداری راحت وخوبی داشته باشی.ونی نی صحیح وسالم بغل کنی