2410
2553
عنوان

مهد کودک های ممنوعه

20416 بازدید | 93 پست
مادران عزیز سلام من تصمیم گرفتم با ایجاد این تاپیک مهد کودکهای بد و غیر استاندارد رو به همه معرفی کنم. لطفا هرکس تجربه ای داره اینجا بنویسه تا مادرانی که دنبال مهد کودک برای بچه هاشون می گردن بهتر تصمیم گیری کنن. اگه بشه منطقه به منطقه طبقه بندی کرد که عالی میشه. مهدهای بد از نظر مادران نی نی سایتی: 1)مهد ایمان - اشرفی اصفهانی 2) مهد سه سیب - اشرفی اصفهانی 3)مهد کودک نفس - خیابان مطهری (تعطیل شد) 4)مهد کودک لاوان - پارک ترافیک پونک 5) مهد کودک های پونک و ماهک - کرمانشاه، فرهنگیان،فاز1 6)مهد کودک طاها- قم،‌پردیسانسر، کوچه لاله7 7) مهد کودک دنیای سهیل- هفت تیر
یا رب نظر تو برنگردد...
اول از همه خودم شروع می کنم مهد کودک ایمان در اشرفی اصفهانی خ 22بهمن خواهشا خواهشا خواهشا بچه هاتونو اونجا نذارین یک آدم شارلاتان چند تا مربی خشن و بی حوصله و درب و داغون دور خودش جمع کرده و توی یه دخمه مهد کودک تاسیس کرده. یه مربی هم هست به اسم سمیه که اگه دوربین مخفی از کاراش بذارن احتمالا به اعدام محکوم میشه
یا رب نظر تو برنگردد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی خانمی همون اولش مهد کودک ستایش حق اردبیل رو بنویسین که رسوای جهان شدن
قلب من وتو را،پیوندجاودانه مهری است در نهان؛پیوندجاودانه ما ناگسسته باد؛تا آخرین دم ازنفس واپسین مااین مهر بسته باد.
2714
بچه ها سعی کنین پست اضافه نذارید فقط اسم مهد های ممنوعه و علت تا مرجع کامل برای بقیه باشه
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
تعریف شنیده بودین؟ کی بوده که از اونجا تعریف کرده؟!!!! اولا که محیطش اونقدر کثیفه که به نظر من اگه بچه ها رو توی خیابون بذارین تا بازی کنن کمتر کثیف میشن! نمی دونم چه بلایی سر دختر من آورده بود که هر وقت اسم سمیه رو می آوردم بچم جیغ میزد و میومد توی بغلم میلرزید.
یا رب نظر تو برنگردد...
منم از مهد دخترم خیلی راضیم ولی این فیلم مهد ستایش که منتشر شده فکرمو مشغول کرده شدید
هنگامی که دل کسی را میشکنیم . صدای شکستنش را خوب به خاطر بسپاریم .تا وقتی جایی دلمان شکست رو به آسمان فریاد نزنیم: خدایا به کدامین گناه!!!
یکبار هم از توی مانیتورشون که یادشون رفته بود خاموشش کنن دیدم داره بچمو دعوا می کنه . دیگه طاقت نیاوردم و هرچی از دهنم درومد بهش گفتم و دیگه هم بچمو اونجا نبردم
یا رب نظر تو برنگردد...
2706