2410
2553
عنوان

مهد کودک یا زجر کودک ستایش

2568 بازدید | 47 پست
مهد کودک یا زجر کودک ستایش طبق اطلاعات جدید کاملا موثق این فیلم ادامه داره و اون کوچولوی ده ماهه که اون گوشه ساکت نشسته و آخر فیلم مربی میره و دماغش رو میگیره یزدان کوچولو پسر یکی از دوستان بنده هست که قربانی بعدی نحوه غذا دادن این جنایتکار میشه .در حالی که یزدان کوچولو خیلی بچه سربه راهیه و نیازی به اجرای حرکات ژانگولر این وحشی برای غذا دادن نیست همینکه قاشق رو میبری سمت دهنش دهنشو باز میکنه و غذا رو میخوره ... دوست من هم یکی از شاکی ها هستش ... دختر یکی از نزدیکان یزدان کوچولو که الان مدرسه میره هم قبلا همون مهد کودک میرفته و همیشه وقتی میخواسته به عروسکاش غذا بده عروسکا رو میخوابونده و بینی شون رو میگرفته و ادای غذا دادن رو در میاورده و پدر و مادرش بعد از دیدن این فیلم متوجه میشن دلیل حرکت دختر بچه شون چی بوده ... طبق آماری که از 115 استان اردبیل گرفته شده بالای 15 بار جهت احیای نوزاد از طرف این مهد کودک با اورژانس تماس گرفته شده خانم صباحی مدیر کله گنده این مهد کودک و اون مربی یک شب بازداشت میشن و بعد آزاد میشن ... خانم صباحی که کلا این قضیه رو انکار میکنه و میگه فیلم ساختگیه و با تبانی کردن با پدر مادرای مایه دار بچه ها که تو بخش VIP مهد نگهداری میشدن و این رفتار ها باهاشون نمیشده قصد جمع و جور کردن قضیه رو دارن ... بماند چه مهد کودک هایی تو همین شهر بوده که به بچه ها خواب آور میدادن که تعداد مربی کمتری استخدام کنن .
خدا از سرشون نگذره ...دوست عزیزشما خود اردبیل زندگی می کنید ؟؟؟
(عید سال 94 ، من با یه شکم قلمبه که یه نینی سالم و خوشگل توشه ، سوار ماشین خودمون میشم و میرم عید دیدنی، .......................بگو ان شالله )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مملکت نیست که خر تو خریه . خدا لعنتون کنه که جزا این عوضی هارو نمیدن من خیلی ناراحتم بچه ببخشید بخاطر حرفام اما نمی تونم ببینم وحشی گری یه روانی رو بعدم راحت ازاد بشه بره پی کارش من بودم اعدامش می کردم .
.
2714
چرم یار جون لطفا هر خبر جدیدی داشتی ..تاپیک بزن بهمون خبر بده ....
(عید سال 94 ، من با یه شکم قلمبه که یه نینی سالم و خوشگل توشه ، سوار ماشین خودمون میشم و میرم عید دیدنی، .......................بگو ان شالله )
2706