2410
2553
دیگه نمیخوام برم سرکار ،میخوام یش پسرم باشم خاک تو سر مربی اون مهد
تدریس خصوصی فیزیکhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=968714

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
راستش همین چند شب پیش بود به شوهرم گفتم پسرم دنیا اومد میذارم مهد میرم سرکارم وقتی فیلم رو دیدم واقعا شوکه شدم زنیکه عقده ای واقعا ترسیدم ولی باور کنید 80 درصد مهدها به بچه ها نمیرسن یا بدرفتاری می کنن نه به این شدت کم و زیاد داره همکارم مهد داره می گفت پسرت رو بیار پیش من برو سرکار در حالی که خواهر یکی از دوستام رو که معرفی کرده بودیم به عنوان مربی اونجا کار کنه می گفت به بچه ها غذا نمیده غذاها و خوراکی های بچه هاشو میده خواهرزاده و برادرزادش که میان اونجا بخورن یعنی بچه ها گرسنه می مونن الهی بمیرم حالا فکر کن
من در صبح 15 مرداد 93 متوقف شدم...
2714
عزیزدلم اون یک فیلم بود از یک مهد بى مسئولیت ... و اون فیلم اصلا دلیل نمیشه همه ى مهدها اینطورى باشن ... بر عکس بعضیاشون واقعا خوبن :) بهش فکر نکن ؛ پس فردا میخواى پسرت رو بذارى مدرسه ، یه در صد احتمال بده یه فیلم از بچه آزارى در مدرسه بگیرن اونوقت بازم میخواى پسرت رو مدرسه نفرستى آخه گل من نمیشه .. تو حتما پسر کوچولوت رو بذار مهد تا هم چیزاى جدید یاد بگیره و هم تو به کارات برسى . دیگه هم بهش فکر نکن مهربانم
هیچ وقت به خودت مغرور نشو ... برگ ها همیشه وقتى میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !
2706