2703
2553
عنوان

✿✿★★ فرشتگان پاک★★✿✿

57398 بازدید | 10563 پست
سلام این تاپیک ادامه تاپیک قبلی ماست

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=800574&postID=35290856

╚═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╝
به امید سبز شدن دامنه همه منتظرا

•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

اینم لیست خانمهایی که منتظر بودن و موفق شدن و مامان شدنو خانمهایی که انشالله در آینده نزدیک موفق میشن و مامان میشن

پریناز 32 ساله ..................... 2 ابان برای دومین بار مامان شدهورررررررررا

معصومه (شیمبل)..................23سال.......................1اسفند مامان شد هورررررررررررا

یاسمین.............22................................. آناهیتا............28 ساله...........................

راحله.................27......................................مامان شد هوررررررررررا

پنهان........... 29 ساله ............... اقدام از مهر.............
دلی ..............27 ساله........3ماه منتطر...........

باران......................24 ساله........................

فندق ..............31 .................. ...................

فازیی ................... 27..............سه ماه اقدام.................. مامان شد هوراااااا

لاله...........................28......................................

هستی............... 27 .............ماه 3 اقدام ....................5 مامان شد هوراااااااااا

سوریتا...........29 ساله..............ماه سوم اقدام............6 اسفند مامان شدهورررررررررررا

نی نی تی...................................3............................................

نیکا ...................23.........................................8 اسفند سایه..................28......................................................

راما............................26..................3 ماه اقدام...............9 اسفند

شبنم....................20 ساله...........................19فروردین مامان شد هورررررااااااااا

نارنیا.....................................3 ماه..........................مامان شدد هورااااااااااا
ماماجی............26..............................19فروردین مامان شد هورررررررررررررااااااااا

مارال.............30..........................
ساشا.......... ٢٩ ساله................ ........... ١٤ اسفند

نگار -................. 28 سال - ............... ا

>بهاره..................22سال............................

آناهید...................24.....................................23 اسفند

مامی...................32 ساله .ی دختر دارم. ............

مهسا...........23ساله...............2ماه اقدام...................26اسفند مامان شد هوررررا

azi آزی...........23........................3ماه اقدام...........نامعلوم مامان شد هورررررا

آنا.....27 ساله .......................... ..... >حسنا................27سالمه.... ......................مامان شد هوررررررررااا

فلقل........... ماه 4 اقدام موعد .........پری 1 فروردین (روز عید) 28 ساله

رزا ...........2.6..................مامان شد هورااااااااااا

مامان جوجو.......۲۵ساله.....۸ماه اقدام....مامان شد هورااااااااا

نازلی..............20....................مامان شد هوررررررررررا

قاصدک .......... 31ساله ............... اقدام از آبان

کیمیا 572 .................24 ساله ..................... ماه سوم اقدام

>ستاره جون .............25سالمه ی...............................

معشوقه...............9ماه اقدام............17 فروردین مامان شد هوراااااااااااا

مهرناز.......23 ساله.......... ماه اول اقدام

bahar............................................. مامان فائزه......30سال.....اقدام برا نینی دوم............... ابر 28 ساله...................... ماه 3 اقدام .................

شیرین ...............ماامان شد هورررررررررررا
یاسمین.................سومین اقداممه

تانی..........27ساله........7ماه اقدام...........

لیلی ..............................17 ماه اقدام..................مامان شد هورااااااااااا

سرنا............

زهره..(مامان نی نی جیگملی).....23 ساله....

شکلات عسلی 25 ساله..............................
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
اولین خودم میذارم خخخخ بدویید بیایید خونه جددی هر سری که تاپیک ع.ض میکنیم خیلی ها مامان میشن
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
کیمی تو هم بیا باز خیلی چیزها یاد میگیریم ازت و خیلی چیزها هم تو از بچه ها یاد میگیری
سلام...آخه یعنی چی...من از اسفند تو این تایپیکم..23 سالمه و7 ماهه اقدامم چرا منو ننوشتی تو لیست ماماجی..?کسی هم حتی یادآوری نکرده..عجبااا تایپیک قبلی هم همنطور ننوشتی تا خودم گفتم بنویس...
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
2706