2703
2553
سلام به همه دوستان تقریبا یک ساله دارم دنبال مهد میگردم که پسرمو ثبت نام کنم ولی وسواس های مادرانه نمیزاره به نتیجه برسم یکی دو ماهه که احساس میکنم دیگه باید یه مهد رو انتخاب کنم نظر دوستان سایت اکثرا برای دو سه سال پیشه امیدوارم از این طریق بتونیم به هم کمک کنیم و یه مهد مناسب شرایط فرزندمون پیدا کنیم . خواهش میکنم اگه اطلاعاتی در مورد مهد های خوب منطقه دارید دریغ نفرمایید .
من از لحاظ آموزشی نمونه تهران رو دوست دارم ولی خیلی شلوغه ومن حس میکنم به بچه ها فشار میارند البته کاملا نظر شخصیه و پردیس رو هم دوست دارم ولی اصلا به بچه ها کمک نمبکنند تو این سن هم یکی مثل پسر من تو غذا خوردن و توالت رفتن شدیدا به کمک نیاز داره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ﺳﻼﻡ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﻣﻦ ﺍﺯ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﻓﯿﻠﻢ ﮐﻮﺩﮎ ﺍﺯﺍﺭﯼ ﺗﻮ ﻣﻬﺪ ﺍﺭﺩﺑﯿﻞ رو ﺩﯾﺪﻡ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﮔﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﯿ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﭽﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﻡ ﺍﺳﺘﻋﻔﺎ ﻣﯽ‌ﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﭽﻪ ﺭﻭ ﻣﻬﺪ ﻧﻤﯽ‌ﺑﺮﻡ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺑﭽﺖ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺍﮔﻪ ﻓﯿﻠﻤﻮ ﻧﺪﯾﺪﯼ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺒﯿﻦ ﺗﻮ ﺍﻣﻀﺎﻡ ﻫﺴﺖ ﻧﻈﺮﺕ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ﺟﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﻣﯽ‌ﮐﺸﺘﻢ ﻗﺴﻢ ﻣﯽ‌ﺧﻮﺭﻡ ﺟﯿﮕﺮ ﮔﻮﺷﺘﻮ ﺩﺳﺖ ﺍﯾﻦ ﺍﺩﻣﺎﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﻧﺴﭙﺮ
[smiley]s/sm_04.gif[/smiley] دلسا جونم 1 سالش شده خدا جونم شکرت(بی نهایت دوسش دارم) [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2456
ﺍﯾﻦ ﻣﻬﺪ ﺟﺰﻭ ﻣﻬﺪﻫﺎﯼ ﺳﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻭ ﻣﺸﻬﻮﺭﺗﺮﯾﻦ ﻣﻬﺪ ﺍﺭﺩﺑﯿﻞ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﻪ ﻫﺮﺯﻩ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﻣﯿﮕﻦ ﻓﻘﻂ ﺩﮐﺘﺮﻭ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﻓﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺷﻮﻧﻮ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻣﯿﺒﺮﺩﻥ ﻭﺍﯼ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺟﺎﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ
[smiley]s/sm_04.gif[/smiley] دلسا جونم 1 سالش شده خدا جونم شکرت(بی نهایت دوسش دارم) [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2714
عزیزم به مهد کودک پارسی هم یه سر بزن. خلوتتره دوزبانه اس و چیزای دیگه. شاید بدت نیاد. سایت داره سرچ کنی میاد
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
ختم دسته جمعی قرآن کریم تقدیم چهارده معصوم و شهیدان بزرگوار اسلام http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=892946&PageNumber=1 شما هم سهمی داشته باشید
انجام کار تـــــــــــایپ و پـــــاورپــــــــــوینت با قیمت اختـــــــــیــاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=973237&postID=38035772
سلام نظرتون در مورد مصباح علم چیه؟ موسسش دکتر عبدالعالی است که مجری برنامه چیستا شبکه دو است. یک روش جدید در آموزش دارن به نام یادگیری با طعم لذت. هم مهد داره هم پیش دبستانی و هم دبستان
2706