2703
2553
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

212873 بازدید | 1469 پست
با سلام،‌هدف از ایجاد این تاپیک این هست که اهدا کننده ها و دریافت کننده ها بتونن اینجا همدیگه رو راحت تر پیدا کنن ،‌اگر مایل هستید ،‌گروه خون ،‌مشخصات کلی ظاهری مثل قد و حتی اگه دوست داشتین مبلغی رو که برای این کار در نظر دارید ، اینجا بگذارید ............ ذکر یک نکته ضروری هست ،‌با توجه به اینکه اینجا یک محیط مجازی هست و با توجه به اتفاقات اخیر سایت،‌متوجه شدیم که ممکنه هویت مجازی افراد واقعی نباشه و با توجه به اینکه طبق قوانین کشورما ، باید اهدا در این موارد کاملا محرمانه باشه ،‌لطفا برای تماس با همدیگه از یک واسطه به نام کادر درمانی ، پزشک ویا یک بیمارستان معتبر استفاده کنید ، تا جلوی هر گونه سوء استفاده گرفته بشه............ و یک نکته هم برای توضیح بیشتر اگر کسی تمایل به اهدا داره می تونه با مراکز درمان ناباروری تماس بگیره و شرایط و چگونگی رو از اونها بپرسه که قطعا توضیح خواهند داد.... بعضی از مراکز عبارتند از رویان ، پژوهشکده ابن سینا ، مرکز درمان ناباروری نوید ، مرکز امید ، مرکز شایانمهر ، بیمارستان پیامبران، مرکز دبیراشرافی و فکر کنم خیلی جاهای دیگه هم هستن که با یک سرچ توی گوگل و یا تماس با 118 می شه شماره هاشون رو پید اکرد.
اینجا به طور مختصر ، کاربرهایی که حاضر هستن اهدا کننده باشن رو می نویسم :
آلما ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداریش و به دنیا اومدن نی نی خودش)

heni ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداریش و به دنیا اومدن نی نی خودش )

اکی ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداریش و به دنیا اومدن نی نی خودش )

نونوش ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداریش و به دنیا اومدن نی نی خودش)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=90012&PageNumber=3

سمیا (انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداریش و به دنیا اومدن نی نی خودش )
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=93313&PageNumber=1

دوتا از کاربرهای سایت هم توی دوتا تاپیک دیگه اعلام کردن که می تونن اهدا کننده باشن که اینجا لینکشون رو می گذارم

maryam
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=84609&postID=3959668#3959668

توت فرنگی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52136&PageNumber=17

طبق معرفی دوستمون مهر آفرین ، برای تخمک اهدایی می تونید به بخش نازایی بیمارستان لاله مراجعه کنید اونجا اهدا کننده به شما معرفی می شه
و به گفته ی دوستمون تامارا 1 برای تخمک اهدایی می تونید به مرکز رویان و همین طور به بیمارستان الوند هم مراجعه کنید

درمورد اهدای اسپرم نظر مراجع مختلف متفاوته ، از نظر آیت الله خامنه ای اهدای اسپرم هیچ اشکالی نداره چه با روش آی یو آی چه با روش آی وی اف ..... از نظر آقای سید عبدالکریم موسوی اردبیلی هم اهدای اسپرم اشکالی نداره ..... از نظر آقای صانعی هم همین طور البته آقای صانعی معتقدند که می شه تخمک رو با اسپرم خارج از بدن زن لقاح داد و وقتی جنین تشکیل شد در بدن زن قرار داد و در این صورت ایراد نداره یعنی در صورت آی وی اف اما در صورت وارد کردن مستقیم اسپرم به بدن زن نامحرم اشکال هست یعنی آی یو آی رو قبول ندارن ..... مراجع دیگه رو نمی دونم ... ضمنا می تونید نظر آیت الله خامنه ای رو توی سایت وزارت بهداشت در قسمت استفتائات بخونید
سلام نی نی نگار کار خوبی کردی من خودم دارم میکرو میکنم و تا حالا 6 تا جنین دارم که احتمالا چندتا فریز میشه اگه خدا خواستو جواب گرفتم میخوام اهدا کنم البته هزینه ای هم نمیگیرم بابتش ایشاالله میامو خبر میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممم به همه مرسی ازتون

بچه ها من 5 شنبه میکرو کردم اولش که زنگ زدم گفتن 6 تا جنین داری ولی روز انتقال گفتم 4 تا داری ولی کیفیتشون خیلی خوبه و 2 تارو انتقال دادن .........ایشالله اگه جواب بگیرم خوشحال میشم کمکتون کنم........
2456
بچه ها سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه
نی نی نگار ممنون از این تاپیک خوبت
من یکبار با جنین اهدایی آی وی اف شدم الان هم برای مرحله دوم دارم اماده میشم. از اونجایی که شوشو آزاسپرمه قراره ایندفعه از اسپرم اهدایی استفاده کنیم.
منم تصمیم گرفتم اگه ایندفعه باردار شدم جنینامو اهدا کنم (البته در صورتی که جنین داشته باشم)
با سلام خدمت همگی
من به دلیل داشتن تخمدان های pco مدت 4 سال اقدام به بارداری کردم و تحت درمانم ولی نتیجه نگرفتم از طرفی به خاطر سابقه بیماری ژنتیکی خیلی بدی که در خانواده خودم دارم دکتر بهم پیشنهاد داداه ivf با تخمک اهدایی انجام بدم ولی متاسفانه اهدا کننده هنوز پیدا نکردم اگه کسی میتونه خواهش میکنم به من کمک کنه
اگه کسی به من کمک کنه بخدا ثواب بزرگی میکنه چون بیماری ژنتیکی ما خیلی بد هست.میخوام حداقل مطمئن باشم بچم از این بیماری بد در امان هست من حتی همه کارای پزشکی رو یک سال و نیم پیش انجام دادم ولی هر چی جستجو کردم متاسفانه نتونستم اهدا کننده پیدا کنم
2714
سلام نی نی نگار عزیزم منم هفته اینده میخوام میکرو کنم درصورت مثبت بودن جواب ازمایش خودم اگه جنین فریز داشته باشم میخوام اهدا کنم هزینه ای هم نمیخوام از هرجهت هم خودم و شوشو البته به غیر از مشکل ناباروری از بقیه جهات سالم هستیم ایشاله بتونم کمکی بهتون بکنم برام دعا کنید
.
ساغر جون به مرکز لاله مراجعه کن خانم دکتر طاهری پناه اهدا کننده تخمک بهت معرفی میکنن خودشون کسانی رو میشناسن
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام نی نی نگار جون
بله من یک سال و نیم پیش خیلی پیگیر این قضیه شدم،یزد دکتر افلاطونیان گفت این کارو برات انجام نمیدم از طرف یکی از دوستام فهمیدو مرکز ناباروری اصفهان این کارو انجام میدن با شوشو رفتیم اونجا پیش دکتر کلانتری، دو تا خانم بودن واسطه میشدن واست اهدا کننده پیدا میکردن،پیش دکتر رفتم همه کارامو هم انجام دادم با اون خانمم صحبت کردم ولی یک هفته مونده به شروع استفاده دارو خانمه بهم زنگ زد گفت پشیمون شده خیلی دلم شکست و خیلی گریه کردم نمیدونم چرا این کارو کرد
حالا تصمیم دارم انشالله تا یک ماه دیگه برم مرکز ابن سینا تهران،به نظرتون اونجا خوبه؟چون من از کرمان میخوام برم اونجا،کارمندم هستم رفتن به اونجا با این مسافت طولانی برام مشکله
سلام خانمهای گل.
منم می خوام انشاءالله سال دیگه یا اواخر امسال اقدام کنم. ما هم مشکل داریم. همسرم اصلا اسپرم نداره. صفر ِ صفر.
می خوام برم تهران اقدام کنم. خرداد ماه همسرم خودش یه سر می ره تهران تا اقدام به کارهای اولیه کنه.
انشاءالله همه حاجت روا بشیم.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
البته فعلا یه کیست کوچیک تو تخمدانم دارو. باید یک ماهی قرص استفاده کنم. می خوام تا اون موقع خودم رو از لحاظ ویتامین تقویت کنم.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
نی نی نگار عزیزم . ممنون که راهنماییم کرد. حتما زود اقدام می کنیم.
2706