2737
2734
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212943 بازدید | 1469 پست
چرا نمیایید بجها....خیلی سوت و کوره اینجا.خواهش میکنم کسی هست بیاد سوال دارم
میگفتند:سختی ها نمک زندگی است...اما چرا کسی نفهمید"نمک"برای من که خاطراتم زخمی است شور نیست...مزه"درد"میدهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی کیان ..عزیز پیام دادم بهتون ممنون میشم برام اس کنی.قربونت.شما پیام بده اگه احیانا خاموش بودم بعدا میخونم.ممنون از لطفت
میگفتند:سختی ها نمک زندگی است...اما چرا کسی نفهمید"نمک"برای من که خاطراتم زخمی است شور نیست...مزه"درد"میدهد
2728
برای ینکه دونر خوب پیدا کنم باید چه فاکتورهایی توجه کنم؟؟ کدوم خصوصیت بیشتر مهمه؟؟
برای ینکه دونر خوب پیدا کنم باید چه فاکتورهایی توجه کنم؟؟ کدوم خصوصیت بیشتر مهمه؟؟
سلام بچه ها!منم دنبال تخمک اهدایی هستم.یه دونر میخوام بار اول یا دوم اهداش باشه.زیر 26سال سنش باشه و حداقل یک بچه سالم داشته.قیافش در حد معمولی باشه هم خوبه.پولشم طبق عرف پرداخت می کنم.لطفا هر کی حاضره کمکم کنه یا اینجا پست بذاره یا برام به این ادرس ایمیل بزنهlind_o58@yahoo.com
2738
کاشکی یکی در راه خدا به ما ها تخمک هدیه میکرد ماهم در حد توان مالی بهش کمک مالی میکردیم😢چرا کسی اهدای تخمک به یه بنده خدا نذر نمیکنه😭من به این واسطه ها اعتماد ندارم خیلی دروغ میگن نمیدونم کسی رو که معرفی میکنن چند بار تا حالا تخمک داده.اینهمه هزینه میکنیم ایا تخمک با کیفیت میده یا نه؟خدایا خودت کمک کن.یه ادم خوب سر راهم بذار
نماز امام جواد برای براورده شدن حاجات http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1078630&postID=42153146
خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
ژینا جون همینجا هستن کسایی که میخان تخمک بدن....مامی کیان هم میخاد تخمک بده بهش زنگ بزن.ان شا...که بزودی مامان میشی گلم
2706