2726
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212916 بازدید | 1469 پست
زهراجون من دوبارiui ودوبارزیفت ویکبار میکروویکبار ivf کردم پیش کشاف و پاکروش .....ivf رو همین اسفند ماه انجام دادم بعد از اون دکترپاک روش بهم گفت که باید از اهدائی استفاده کنی ....لازم بذکره که من سالم بودم بعد از استفاده این داروها وضعیتم به اینجا رسیده
لیندا جون خوندمش عزیز مرسی دارم دنبال یک نفر دیگه می گردم ببینم خدا چی میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا هیش کی به من جواب نمیده خیلی نامردین قرار نبود تنها بمونم....
آهو جون منظورت چه جور آزمایشیه؟ بگم چه آزمایشی هم میخوام انجام بدم؟ پس کار جنین شناس چیه؟
به نظرت آزمایش ژنتیکی هم انجام بدیم؟
2728
سعید آقا راس میگه اگه شناسنامه هه جدی بشه چی اونوقت اسم مامان بچه هرو اون خانمه میذارن؟ من که بعید میدونم یه همچین چیزی به این زودیا جدی بشه و اجرا بشه......
در ضمن من پرسیدم به همه محرم میشه از بابت محرمیت دیگه نگرانی ندارم....
فقط میمونه ذات اون طرفی که میخواد تخمک بده خدا کنه یه ادم درس حسابی نصیبم بشه واسم دعا کنین....
هی آهو جونم oni؟ دمت گرم..
خوب بگو چه آزمایشی؟
بالاخره تو کسی رو واسه اهدا پیدا کردی؟
تو به این خانمه که شماره داده فکر کنم شکیبا اسمشه زنگ زدی؟ چیزی دستگیرت شد؟ خانم احمدی کیه همونه ؟
من میخوام الان بهش بزنگم بینم کاری از دسش برمیاد، به نظرت بزنم؟
عزیزجون چون من اصفهانم دیروز یک شماره پیدا کردم باهاش تماس گرفتم امروز عصر قراره برم اون خانومه رو که به نوعی واسطه است ببینم ........................ شماهم زنگ بزن ببین این خانم احمدی چی میگه پشت تلفن که می تونی اطلاعات بگیری تابعدش تصمیم بگیری
ببخشید آهو جون دکتر پاکروش و دکترهای دیگه هر وقت جواب نگیرند فوری می روند سراغ اهدایی .اگر واقعا مشکل جدی قبلا نداشتی چرا نمیری رویان تا ازروشهای جنین 5 روزه -یا پی جی دی استفاده کنی .رویام مجهزتر درکنار اینکه داری دنبال مورد مناسب اهداکننده میگردی یه سر برو رویان اینهمه دکتر رفتی اینهم روش .
من خودم اندومتریوز دارم و کیفیت تخمکهام نامناسبه جنینهام 4 سلولی بودند راستش منهم به اهدایی فکر می کنم ولی توان اینکه دنبال مورد مناسب بگردم رو ندارم .از طریق مطب ها که راحتتره به نظر من
موفق باشی
تو پستای قبلی نوشتم. من اصلا تخمک ندارم! یعنی هیچ راهی جز اهدا واسم نمیمونه. رویانم بهم همین راهو پیشنهاد کرده ولی گفته تا دو سال دیگه هم نوبت من نمیشه واسه اهدا. منم عجله دارم گذر زمان ممکنه به ضررم تموم بشه الان 28 سالمه. ممکنه یه دفعه بیماریم اود کنه و همین طوریکه تخمدانمو از کار انداخته رحمم از کار بندازه نمیتونم بشینم همین جوری دست رو دست بذارم و از طرفیم میخوام حتی‌الامکان اون طرف هم از لحاظ روحی هم از لحاظ جسمی مثه خودم باشه مثلا موهاش فرفری نباشه هیکلی نباشه ظریف باشه چاق نباشه آخه من 40 کیلو هستم. سفید باشه صورتش دراز نباشه. چشماش باید خیلی خیلی درشت باشه اخه چشمای من خیلی درشته صورتشم جوشی نباشه پوستش خوب باشه. باید خیلی مهربون باشه بدجنس نباشه اصولا باید ادم ساده و تودل برویی باشه سرزبوندار باشه مومن باشه و خیلی چیزای دیگه به نظرتون به جز من همچین ادمی پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706