2733
2739
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 213024 بازدید | 1469 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان فروغ اهل کدوم شهری؟هزینه هم می خواهی یا برای رضای خدا این کاررا می کنی؟؟؟
الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
2731
2738
سلام منم جنین اهدایی دارم..اگه خواستین برام پیام خصوصی بزارید جنین هام با کیفیت عالی و به گفته ی جنین شناسم استثنایی بودن. من تهرانم فقط هزینه فریز میگیرم....فقط لطفا برای سلامتی نی نی هام و مامانشون دعا کنید..ممنون..جنین هام بیمارستان پارسیان هستن.برای یک بسته 200 تومن گرفتن..
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
یک بسته جنین ممکنه چند تا جنین باشه 2تا 3تا.... مشتاق اصفهان هزینه انتقال و دارو گفتن 2تومن..رویان هم همینقدر میشه به نظرم. ولی خب کسی که میخاد جنین بده بستگی داره چقدر بگیره اگر جنین تازه بخای که فکر کنم همون 4یا 5تومن بگیرن ولی هر چی جنین بشه دیگه برای خودته.
و ی چیزه دیگه خیلی جاها اجازه نمیدن که اهدا کننده خودش انتخاب کنه به کی جنین بده و جنین ها ب ظور ناشناس خوده بیمارستان اهدا میکنه مثل رویان.مگر اهدا کننده ک خودت ببری و جنین تازه بگیری.
2706