2726
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212916 بازدید | 1469 پست
سلام مهسا جونی ا.چندسالته ؟من شنیدم اگر ادم استرس واظطراب داشته باشه نمیشه سعی کن اروم باشی .دکترا نگفتن مشکلتون چیه؟وای ببخشید خیلی سوال شد؟
خدا قناری وکلاغ رو یه جور آفرید قناری اعتراض کرد وزیبا شد .کلاغ راضی بود به رضای خدا . حالا قناری توقفسه وکلاغ آزاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نغمه جان من هم نیاز به اهدایی دارم اما بیمارستان کاندی خودشون اهدا کننده دارنند نیازی نیست شما دنبالش بگردید همین طور بیمارستان شایان مهر
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
آرزو جان مندکترم بیمارستان بهمن وعرفان هست .بهش اعتمادکامل دارم نمیخوام دکترم عوض بشه .درضمن من بیمارستان تو نوبت ااهدا یی هستم از راهنماییت ممنون .راستی بیمارستانهایی که گفتی میذارن دنر خودت ببینی چه جوریه ؟
خدا قناری وکلاغ رو یه جور آفرید قناری اعتراض کرد وزیبا شد .کلاغ راضی بود به رضای خدا . حالا قناری توقفسه وکلاغ آزاد.
نغمه جان من از گاندی پرسیدم گفتن شما می تونید اهداء کننده رو ببینید ولی اونها نمی تونن ، چند وقت باید توی نوبت بمونید؟
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
آرزو جان من ازبهمن وعرفان پرسیدم گفتن 2تا3ماه طول میکشه البته هردوشون برام پیدا کردن ولیمن از طرف خوشم نیامد اونهام نمیذارن دنر متوجه بشه به کی می خواد اهدا کنه .گاندی وشایان مهر چقدر باید تو نوبت موند؟
2706