2733
2734
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212943 بازدید | 1469 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا کسسسسی به این تاپیک سر نمیزنه؟؟؟؟؟کجاییییییییید بچه ها؟؟؟؟ تورو خدااااااااااا یکی بیاد!!
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
من 27سالمه دچار یایسگی زودرس شدم دنبال یه خانوم میگردم که بهم تخمک اهدا کنه زیر سی سال که بچه داشته باشه و سالم باشه طلاق گرفته باشه,ولی دکترم زنی که شوهرداره هم قبول میکنه البته بارضایت شوهرش ,ساکن تبریز هم باشه ,قیمت هم توافقی.توروخدا کمک کنید
خدایا!!! اراده ام را به زمان کــودکــی ام بـازگــردان، همــان زمــان کـه بــرای یـکــبـار ایـستـادن، هـــزار بـار می افــتـادم امـا نـاامــیـد نـمی شــدم
پونه جان، صحفه های همین تاپیک بخون شماره اهدا کننده ها رو گذاشته بودن،شاید بتونن کمکت کنن،یادم نیست کدوم صحفه بود، همه رو ببین پیدا می کنی.
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
2738
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعای توسل و امن یجیب و ..... تاریخ شروع از جمعه 6 تیر کلوپ دعای توسل : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20299 کلوپ امن یجیب : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20436

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام بچه هادنبال جنین اهدایی هستم ازکجامیتونیم تهیه کنیم؟مرکز خاصیه؟یابایدکسی روپیداکنم؟
خدایا ما برای داشتن دستهای تو ریسمان نبسته ایم,"دل"بسته ایم,همین که حال دلمان خوب باشدبرایمان کافیست...
سلام بچه ها واسطه من جنین هم داره بعضی از خانوما که بچه دار میشن جنین های فریز شده شونو اهدا میکنند البته با واسطه راحتر گیر میاد اما خود مراکز ناباروری هم دارند
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
2706