2733
2734
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212934 بازدید | 1469 پست
سلام دوستان صبح شنبه تون بخیر

دوستان عزیز من چندروز پیش تو این تاپیک شماره چندتا واسطه دیدم که گفته بودن جنین اهدایی و تخمک اهدایی پیدا میکنن

خ خزایی09122344029

خ جاهد09191358897

خ صالحی09123160883

خ باقمری 09370317778

خ سلوکی 09128335915_09353124122

خانم جاهد که شماره شون اینجا هست بنده خدا واسطه نیست جنین و تخمک ندارن ایشون پارسال ساروگیت بودن شماره شونو اشتباهی اینجا گذاشتن
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1010230&PageNumber=25

آفریــن باد بر خــدا

صبح روز دهم می روم سراغ بی بی چک. می دانم که خیلی زود است اما انگار یک نفر هلم می دهد و اصرار دارد که این کار را زودتر انجام بدهم...
http://khattedovom.blogfa.com/post/16
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سلام دوستان.پارسال کسی رو پیدا کردم که رفت رویان و تخمک اهدا کرد.اما خودم درگیر پایان نامم بودم و نشد برم.بعد هم که هی تردید و ... ماه گذشته تماس گرفتم و گفتن هر زمان شروع کنی 2-3 ماه طول میکشه و باید 16-17 بار مراجعه کنی.سختیهای رفت و آمدش به کنار(مشهد زندگی میکنم)،یکم از پروسش میترسم.لطفا اگه کسی تا حالا انجامش داده بگه چقدر معاینات و سونوهای واژینال داره.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
عسلک جان لطفا بگو چقدر باید واسه انتقال تخمک مراجعه کتی و چقدر روت کارهای واژینال انجام میشه.این مساله منو میترسونه . میخوام دقیقا بدونم به چه شکل انجام میشه.
بچه ها کسی اینجا هست که از یک شهر دیگه واسه گرفتن تخمک رفته باشه تهران؟میخوام بدونم اونجا ساکن شده یا رفت و آمد کرده؟چون رویان گفت باید در عرض 2-3 ماه 16-17 بار مراجعه کنی.نمیدونم اینقدر رفت و آمد ممکنه ضرری داشته باشه یا نه (مشهد زندگی میکنم).
آسمان جونم آره بهت راست گفتن........ همونقدرباید بیایی و بشی .....منم بخاطر همین رویان ول کردم رفتم رویش کرج......اونجا فقط سه الی چاربار باید بریم و بیایی......
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
سلاااااااااااااااااااااممممممممم

عسلک جونم انتقال دادی؟ مامان شدی؟ به سلامتی خیلی خوشحال شدم خیلی زیاد مبارکه عزیزم ایشالا نی نیت رو صحیح و سالم بغل کنی گلم. یه دنیا بهت تبریک میگم
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1010230&PageNumber=25
عسلک جان ممنونم از راهنماییت.من نمیتونم جای دیگه ای برم چون تو بانک تخمک رویان تخمک دارم.اما این مساله ی رفت و آمدشو نمیدونم چکار کنم.تو هم تخمک گرفتی؟خیلی دوست دارم بدونم چکار کردی و چطور پیش رفت.به نظرت یه جوری مقیم بشم تهران یا بیام و برم.و دیگه اینکه لطفا بگو چقدر معاینات و عکس و سونوی واژینال دادی؟وای،چقدر ازت سوال دارم:)))))
2706