2733
2734
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212943 بازدید | 1469 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ببین اینو واسطه به من معرفی کرد خدا از واسطه ها هم نگذره هیچ چی در مورد اهدا قبلی این نمیدونست چون بی وجدان اصلا اینو همراهی نکرده بوده فقط برده بودتش یه مرکزی و این اونجا اهدا کرده بوده
میپرسیدم سریه قبل چند تا تخمک داشته میگفت نمیدونم / چه داروهایی داشته / نمیدونم / تو کدوم مرکز بوده ؟ یادم نیست ...
خود دونر هم همچین اولش خودشو بی اطلاع از همه چیز نشون میداد که نگو

ببین پرونده اگه داشته تو مرکز اهدا قبلیش بوده این با واسطه من به قول خودش یه بار قبلا اهدا کرده بوده یه بار هم با من که میشده 2 بار ولی دیگه قبلش تو کدوم مرکز بوده و با چه دکتری من در جریان نیستم . خدا داند

تهران مراکز زیادی هست من که نمیتونستم دوره بیفتم از همه اشون تحقیق کنم تازه ار هم میرفتم که جوابمو نمیدادن دلت خوشه خواهر تو شهرشما لابد فقط همون یه مرکز هست اینطوری ادم تکلیفشو بهتر میدونه
سلام دوستان عزیز ومهربانم
فردا روز عرفه است...روز استجابت دعا

آمدم بگویم وقتی دعا رسید به:

یا مَنِ اسْتَجابَ لِزَکَرِیّا فَوَهَبَ لَهُ یَحْیى وَلَمْ یَدَعْهُ فَرْداً
اى که دعاى زکرّیا را اجابت کرد و یحیى را به او بخشید و او را تنها نگذاشت...

برای چشم انتظاری تک تکتان اشک خواهم ریخت و التماس خواهم کرد.
و دعا با دل شکسته، در حق دیگران مستجاب است، حتی اگر رو سیاهی چون من دعا کند...

اصلا بیایید فردا همه با هم دستهایمان را بگیریم سمت آسمان و زمزمه کنیم:

یا مَنِ اسْتَجابَ لِزَکَرِیّا فَوَهَبَ لَهُ یَحْیى وَلَمْ یَدَعْهُ فَرْداً
اى که دعاى زکرّیا را اجابت کرد و یحیى را به او بخشید و او را تنها نگذاشت...دعای دوستان من را هم اجابت کن و "یحیاهایشان" را به آنها ببخش و تنهایشان مگذار...
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
صدف جون من خیلی سعی کردم خودم دونر پیدا کنم . از طریق بهزیستی هم 2 ماه دنبالش بودم ولی متاسفانه موفق نشدم ( دکترم شرط گذاشته بود که حتما باید دونرم بیوه باشه )
بیمارستان آبان عمل کردم اونجا هم خودشون دونر نداشتن آخرش مجبور شدم به واسطه تماس بگیرم

بچه ها من امروز آز دادم تا عصر اماده میشه . نمیدونم خدا برام چی رقم زده ولی خودم هیچ امیدی ندارم . کلا 3 تا جنین برام درست شد که انتقال دادم و دیگه هیچ فریز هم ندارم

عسل جان شما باز میخوای اهدا کنی ؟ نظر همسرت در این مورد چیه ؟
2706