قيمت محصولات آرايشي اسكين كد محصول كشور سوئد - صفحه 2 - گلم اون آب براي بستن منافذ باز پوستم بود بايد صورت
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > قيمت محصولات آرايشي اسكين كد محصول كشور سوئد

موضوع: قيمت محصولات آرايشي اسكين كد محصول كشور سوئد + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
پرنديس پست ها : 2873عضویت:1389/4/24
1390/3/25 - 10:02 صبح
ملينا جون سلام
باور ميكني از ديروز تو فكر اينم كه برم چيزايي كه خريديو امتحان كنم؟ آخه منم نميتونم چيزي بشنوم و نرم بخرم مخصوصا كه خواهرم گفت تو چرا اين همه منافذ داري چرا به پوستت نميرسي! ولي خودم خسته شدم از بس ماسك گذاشتم و كرم و...خريدم اميدوارم اين دفعه هم شما و هم من نتيجه بگيريم
من رفتم خصوصياتشو توي سايت اصلي بايودرما خوندم فكر مي كنم چيزايي كه بهت توصيه كرده عاليه من هم در اسرع وقت ميخرم اين سايتشه
http://www.bioderma.com/en/nc/the-products/what-s-new/product/action/854.html

اگه دوره هاي تخصصي پوست مثل اونايي كه توي خارج از كشور هست اينجا هم بود من حتما ميرفتم
در مورد اون دختر خاله ات راستي ميگي هيچ كس راز پوست خوبشو نميگه مثلا همين مشاور داروخانه اي كه ازش اسكين كدو خريدم پوستش عين آينه است صاف و خوشگل و معلومه كه كلي كرم پودر روي پوستشه اما وقتي ازش ميپرسي ميگه من فقط كرم روز ميزنم و كرم روز اسكين كدو پيشنهاد ميده ولي باور كن من خريدم و تاثير آن چناني ازش نديدم!

من همين امروز اينايي كه گفتي رو ميخرم و اميدوارم هر دو به نتيجه برسيم ازت خيلي ممنونم لطف كردي ملينا جون

راستي بازم ميكرو ميري؟ من ميخوام يك بار ديگه برم

پوست مادرتونو ليزر كردين براي چروكهاي عميق جواب گرفتين؟
MELINA پست ها : 1230عضویت:1389/10/1
1390/3/25 - 12:04 عصر
سلام ني ني پاني جون
راستش من يخورده عذاب وجدان گرفتم . از اينكه الان بري اين محصولات رو بخري . حالا جواب مي ده يا نه مثل خودم مي شه كه يه كيسه كرم تو يخچال گذاشتم .
ولي فكرشو مي كنم حس مي كنم توصيه هاي خوبي كرد چون وقتي ازش پرسيدم از اين بهتر هم هست يا نه با اعتماد به نفسي كه راستي از چهره اش مشخص بود گفت اينا بهترينه !
اميدوارم اين دفعه جواب عالي بگيري . من خودم با مت پرفكشن اگزويانس منافذ روي بيني كمتر شد اما گونه هام نه 1 نمي دونم چرا گونه هام خوب نمي شه .
يه دونه كرم بيودرما براي منافذ باز معرفي كردي من تو بروشورش به نظرم اون از ايني كه به من داد قوي تر هست البته يه نگاه گذرا قبلا كرده بودم الان نرفتم دوباره به دقت بخونمش . حتما با توجه به اينكه دوره تخصصي ديده به نظرش رسيده براي من اين محصول مناسب تره .
من روي چونه ام جوشهاي ريز زير پوستي هست كه يه داروخونه ديگه كرم ضد جوش اون داد .
من كاتالوگ اون رو ديدم خيلي خوشم اومد .
قضيه اين بوده كه سيصد سال پيش يه مردي يه اصطبل پره اسب داشته يكي از اسبا بيماري پوستي مي گيره مرده تو بيابون ولش مي كنه كه بقيه اسبا مريض نشن اون اسبم از سرما به غار اون پناه مي بره كه يك چشمه آب گرم بزرگ داشته از سرما مي ره تو چشمه و از آب اون مي خوره و شفا پيدا مي كنه و بر مي گرده به خونه اش از اون روز مردم مي فهمن كه آب اون خواص شفا بخش داره!
1390/3/25 - 12:13 عصر
اون دختر خوشگلي كه مشاور پوست بود وقتي حس كرد سوالات من داره زياد مي شه طفره رفت و بقيه چيزا رو نگفت وقتي ازش پرسيدم به پوست خودت چي مي زني حتما محصولات گرون ليراكه ؟ گفت نه لزوما ليراك نيست . ديگه ادامه نداد . من اونا رو كه مي بينم مي گم كاش خوده آدم متخصص باشه و برا خودش سنگ تموم بزاره . من اگه بودم همين جا يه تاپيك مشاوره مي زاشتم .
يه دونه كرم ديگه هم بهم داد لايه بردار نئوستراتا ده درصد PHA
تو بروشورش ديدم از اون قوي تر هم هست . مثلا سرمش .
خيلي تكيه داشت كه اينو بزني تا يك هفتهبافت پوستت تغيير محسوس مي كنه . گفتم الان فصل لايه برداري نيست گفت اين نه پوسته ريزي مي ده نه مشكلي داره . گفت پوستت سفت تر و صاف تر و روشن تر مي شه . حالا ببينيم...
برا مادرمم كردم الان جلسه سومش رو رفته و خدايي يكم از افتادگي چونه ها و چروكاش كمتر شده . بازم بايد ادامه بده .
من ديگه ميكرو نمي رم . به نظرم چيز بي خودي بود دو جلسه رفتم هيچي نشد همون كارو مي تونم تو خونه بكنم يه بخور بدم و يه روشور بنم از اون بهتر مي شه
1390/3/25 - 12:15 عصر
چه داستان جالبي! كساني كه آب اون رو استفاده كردن خيلي راضين من هم تصميم دارم بخرم
عذاب وجدان براي چي ؟؟ واقعا ازت ممنونم كه تجربه ات رو برام گفتي فوقش اينه كه نتيجه اي نميگيريم اما اتفاق خاصي نمي افته عزيزم
باز هم ممنون
1390/3/25 - 12:18 عصر
ملينا جون خيليها مثل آرايشگرها و مشاورها هيچوقت به كسي مشاوره درست نميدن
تو سايتم من در مورد لوازم آرايش و اين چيزا اطلاعاتمو از اين دو تا تاپيك ميگيرم حتما تا حالا ديديشون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82786&PostID=4558513#4558513

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=56008&PostID=4558084#4558084
1390/3/25 - 12:57 عصر
ني ني پاني جون عذاب وجدان به خاطر خرج بي نتيجه.
به نظر من و با عقل من ... محلول اب سبيوم بايودرما رو كه گفتي كه داري
ژل شستشوئي صورت هم از يه مارك ديگه داري كه راضي هم هستي
به نظر من فقط همون يه كرم كه لينك سايتش هم گذاشتي اونو بگير . يا شايد اون يكي محصول بايودرما برا منفذ قوي تر باشه ؟
چون فوم شستشو فكر نكنم خيلي زياد روي منافذ تاثير داشته باشه . چون براي بستن منافذ اول لازمه كه داخل منفذ خوب تميز بشه و خالي بشه از دونه هاي سر سياه . بعد با يك ترفندي منافذ بسته باشه . چون تا وقتي توش پره و آلوده اس كه نمي شه بستش . اون فوم شستشو هم فكر نكنم كار خاصي كنه جز تميز كردن منفذ . مي توني فعلا اون فومي كه گفتم رو نگيري . من چهارده تومن گرفتمش .
فكر كنم اسكراب صورت هم فقط روزنه رو تميز مي كنه و نقش چنداني در بستنش نداشته باشه . نهايتش منافذ باز و خالي و تميز مي شن اما به صورت سوراخهاي ريز ريز معلومه
1390/3/25 - 12:59 عصر
اون دو تا تاپيك مفيد هم ممنون از معرفيش . قبلا سطحي نگاه كرده بودم ولي هيچ وقت با حوصله نخوندم سعي مي كنم ببينم چه چزاي جالبي مي شه توشون پيدا كرد !
1390/3/25 - 12:59 عصر
اون دو تا تاپيك مفيد هم ممنون از معرفيش . قبلا سطحي نگاه كرده بودم ولي هيچ وقت با حوصله نخوندم سعي مي كنم ببينم چه چزاي جالبي مي شه توشون پيدا كرد !
jolove پست ها : 37عضویت:1389/7/19
1390/4/6 - 3:52 عصر
سلام
MELINA جون و ني ني پاني جون سوالي دارم البته جاي ديگري هم پرسيدم همين سوالي را
در مورد اينكه گفته بودي رفته بودي داروخانه و يه دختره بود بهت گفته بود از آب bioderma استفاده كن و گفتي خوب بود ميشه بيشتر توضيح بدي اسم دقيقش چيه كه بشود خريدش و نحوه استفاده چطوره بود و كلا كارش خوب بود ؟

و كلا بيشتر براي چه كري بود چون بعضي ها ميگن براي از بين بردن آرايش و بعضي ها ميگن آب رسان و مرطوب كننده است و بعضي هاي ديگه ميگن رفع جوش است ميشود خودت توضيحي بدي

ممنون
خداحافظ
1390/4/6 - 7:14 عصر
گلم اون آب براي بستن منافذ باز پوستم بود بايد صورتم رو با فوم شستشوي آكنه درم اگو بشورم بعد با پنبه و اون آب پاك كنم بعد روش كرم پر ريفاينر بايودرما رو بزنم. اين سه اقدام براي بستن منافذ باز پوست هست
هنوز زوده كه اثرش رو ببينم شايد ده روزي مي شه استفاده مي كنم . ولي چون من قبل از اين از كرم مت پذفكشن اگزويانس هم استفاده كرده بودم شايد ديگه اين سه قلم تاثير آنچناني نكنه چون كاري رو كه مي شد كرد همون مت پرفكشن احتمالا كرده و ديگه بيشتر از اين بسته نشه
اسم كاملش
سبيوم H2O بايودرما هست درش سبزه
اين احتمالا پاك كننده و ضد عفوني كننده اس. هر چيزي كه فعاليت ميكروب ها رو روي پوست كم كنه ضد جوش هست به خاطر همين اين محلول ضد جوش هست و در ضمن پاك كننده هم هست منافز پوست رو عميقا پاك مي كنه . مخصوص پوستهاي چرب و مختلط هست
1390/4/6 - 8:27 عصر
اينكه گفتم ازش راضيم به خاطر اين بود كه من قبلا به خاطر جوش از محلول الكلي اريترومايسين استفاده مي كردم خيلي پوست رو خشك و كشيده مي كرد بوشم بد بود اما اين خيلي ملايمه پوستو خشك نمي كنه بوش مطبوعه . ولي از نظر عملكرد من تو اين ده روز متوجه تغيير قابل ذكري نشدم
روفينا پست ها : 8144عضویت:1389/7/13
1390/4/6 - 8:36 عصر
من كرم دور چشمشو تقريبا 2 هفته پيش بود خريدم40 هزار تومن،خوبه راضيم
مدل هاي مختلف داره،براي رفع تيرگي،جوان سازي و..
من يه كرم ميخواستم كه دور چشم رو مرطوب نگه داره و ضدچروك باشه،از ايجاد چروك جلوگيري كنه بهم مدل احيا كننده اش رو داد.
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: