2737
2734
کجا هست ؟ تهران چندین هزار جمعه بازار داره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پروانه همه چیزاش سنتیه من که عاشقشم لباس طبقه ٢ و ٣ داره طبقه اولش خنزر پنزر میفروشن خیلی ام شلوغه
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
جمعه بازار تهران، یک مجموعه 3 طبقه بزرگ است که هر جمعه در پارکینگ پروانه واقع در چهار راه اسلامبول خیابان جمهوری برپا می شود و شب که شد دیگر خبری از بازار نیست که نیست. یعنی هر جمعه تعداد زیادی فروشنده اجناسشان را بر می دارند و با یک زیر انداز به پارکینگ پروانه می روند و بساط می کنند و شب که شد بساطشان را بر میدارند و در شلوغی تهران گم می شوند. درست مثل فروشنده های شنبه بازارهای شمال کشور و با این تفاوت که در جمعه بازار شهر ما خبری از ماهی و میوه و سبزی های تازه نیست. در اینجا بیشتر لباس و چیزهای قدیمی فروخته می شود و مخاطبانش آدم های هنری هستند.
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
البته میتونی چیزای جدید هم پیدا کنی به نظر من جنساش به درد بچه های هنر میخوره خخخخ مثلا مانتو های هنری و.... برای عتیقه بازا هم خیلی خوبه مث شوهر من
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
2706