2733
2739
عنوان

خدایا من درمانده ام خودت کمکم کن

46104 بازدید | 37 پست
خدایا دیگه خسته شدم به هیچ نتیجه ای نمیرسم خودت کمکم کن کم کم دارم دیونه میشم خودت یک راهی را بگذار جلوی پام
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
من دیگه خسته شدم نمیدونم چی بگم
100 تا دکتر تا حالا عوض کردم پیش 100 تا دکتر دیگه رفتم ولی هیچ کس جواب درست بهمون نمیده کلی آزمایش دادم هر دکتری که عوض میکنیم یک سری آزمایش جدید میده امروز میخواستم برم پیش یک دکتر دیگه شوهرم میگه من دیگه نیستم خسته شدم اینقدر دکتر عوض کردیم آخه یک دکتر خوب نیست آدم بفهمه چه خاکی باید تو سرش کنه؟
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رویا جون امیدوار باش.شاید حکمتی باشه هیچ کار خدا بی حکمت نیست .همیشه موقعی که انتظارشو نداری چیزیو که میخوای بهت میده عزیزم امیدوار باش.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
اردیبهشت پارسال با قرص و دوا و ... باردار شدم هفته 6 رفتم سونو گفت هیچی نمیبینیم شب به خونریزی افتادم رفتم بیمارستان دکتر اومد کورتاژم کرد یک سونو از من نگرفت فردایش مرخص شدم اومدم خانه 2 روز بعد پهلوی چپم درد گرفت طوری که غش کردم مامانم اینا بردنم پیش یک دکتر سونو واژینال کرد گفت حاملگی خارج از رحم رفتیم بیمارستان حالا زنگ نمیزدن دکتر بیاد شوهرم بیمارستان را گذاشت رو سرش چون حال من خیلی بد بود و به طرز وحشتناکی خونریزی داشتم بلاخره دکتر اومد تعریف این دکتر را من اینجا شنیده بودم و طرفداران بسیار زیادی داره بعدش که اومد تازه قبول نمیکرد که اشتباه کرده بلاخره بعد از 6 بار سونوگرافی گفت بله باید عمل بشند بعد از عمل گفت فقط یک تیکه کوچیک از لوله را برداشتیم ولی با چیزای که من خونده بودم میدونستم یک تکه نیست دکترم را عوض کردم تحت درمان بودم تا اسفندماه که گفت برو عکس رنگی عکس که گرفت مشخص شد لوله چپم را کامل برداشته اینقدر که جنین رشد کرده بود متاسفانه لوله سمت راستم هم پیچ در پیچ اگر باردار بشم دوباره حاملگی خارج از رحم میشه
حالا از چند تا دکتر مشورت گرفتیم هر کی یک چیز میگه یکی میگه عمل کن صاف کن یکی میگه عمل کنی چسبندگی پیش میاد درصد موفقیتش کمه یکی میگه همین طوری باردار شو مشکلی نیست یکی میگه هوا بدم یکی میگه ivf کن یکی میگه iui کن به خدا موندم رویان رفتم میگه شما که نابارور نیست هیچی جواب ندادند
شوهرم دیشب میگه من اصلا بچه نمیخوام
به خدا خسته شدم یکی یک راهی بگذاره جلو پام
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
حالا به غیر از اینا 4-5 ماه که پری نمیشم نمیدونم چرا باید آمپول بزنم قرص بخورم تا پری بشم
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2740
الههههی چقدر اذیت شدی ولی حتما" راهی هست
به نظرم هرچی بیشتر بیش دکترهای مختلف بری تصمیم برات سخت تر میشه.من نمیدونم پیش کیا رفتی ولی من تعریف خانم دکتر طاهری پناه رو خیلی شنیدم توی بیمارستان لاله.
عزیزم برو از این مراکز ناباروری اونجا تحت نظر باش مثل صارم یا ابن سینا یا امید حالا هر کدوم خوبه شوهرت رو چرا هی می بری که گله کنه اون مشکل نداره خودت با مادرت برو و زیاد شوهرت رو در جریان نزار یه مدت تا کلاه نشه
مرسی نانا جان
غزاله جان به خدا نمیدونم چیکار کنم گفتم برم رویان شاید اونا یک راهی بگذارن جلو پام دوباره آزمایشات از اول شروع شد خودم آز بدم شوشو آز بده تازه بعد از کلی قهر و دعوا که شوشو حاضر شده آز بده کلی که باید نوبت باشی آخه جوابم نمیدن بعد دکتر شوشو گفت شما که نابارور نیستید باز علی موندو حوضش دوباره ما موندیم به من گفتند روز 2 پری بیا هر چی بهشون میگم آخه من پری نمیشم قرص بدید زودتر کارم انجام شه نمیدن میگن برو دکتر بیرون رفتم دکتر خودم قرص داده پری شدم شوهرم گفت دیگه نمیخواد بری رویان
حالا تازه که رفتم دکتر میگه باید زخم داری باید فریز کنی تا 2 ماه بعد آخه چقدر صبر کنیم هر بار میریم دکتر یک چیزی میگه
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
آخه مامانم میاد اینقدر نگرانه و استرس داره و ناراحته که یکی باید به اون دلداری بده بیچاره خیلی میخواد خودش و قوی نشون بده ولی نمیشه
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
الان هر دفعه که دکتر عوض کردیم شوشو آز داده دیگه نمیده خوب من نمیفهمم چرا دکترا نمیفهمند شوهرم مشکل نداره هر چی آزمایشها را نشونشون میدیم میگن جدید بده خوب بابا شوشو خسته شده هر بار میره آزمایش تا 2 روز حالش بد میشه کلیم خجالت میکشه
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
شانا جان من به خدا امید دارم ولی درمانده شدم خسته شدم آخه یک دکتر نیست جواب درست به من بده آخه پیش کی برم؟ چیکار کنم؟
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2706