2737
2734
عنوان

اتساع خفیف لگنچه کلیه های دو طرف

4998 بازدید | 10 پست
امروز رفتم سونوگرافی آنومالی، تو سونو نوشته بود اتساع خفیف لگنچه کلیه های دو طرف.نی نی مم پسر. خیلی نگرانم.دکترمم امروز نیست بپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام محبوبه جون نگران نباش من در 18 هفتگی بهم گفتن قطر لگنچه حداگثر نرمال و 4 میلی است مثل تو خیلی نگران بودم از چندین دکتر پرسیدم گفتن احتمالش هست خوب شه باید در سونوهای بعدی پیگیری کنیم فعلا نمیشه کاری کرد هفته بعد میرم سونو خداکنه زیاد نشده باشه ادت کردم
خدایا شکررررررتت
2731
دوباره پیش یه دکتر دیگه رفتم و گفت این سونو چیزی نشون نمی ده من برات سونو آنومالی انجام می دم هزینش250 تومن منم انجام دادم گفت مشکلی نداره ولی گفت اکو قلب جنین انجام بده علتش و نگفت .گفت من همه بیمارامو می فرستم.اونم هرینش 300 به بالا. قرار بود امروز برم ولی تصمیم گرفتم دیگه به این دکترا اعتماد نکنم.اخه این همه سونو انجام دادم ضربان قلب نی نیم خوب بود بند نافشم رگاش مشکلی نداشت. دیگه الکی نمی خوام وسواسی بگیرم.فقط پیش دکتر خودم میرم.
2738
محبوبه جون نگران نباش هر جا میری سونو بگو برات قطر قدامی خلفی لگنچه کلیه های بچه رو برات توی برگه سونو بنویسن بدون این اعداد که نمیتونن نتیجه گیری کننن اگه بهت گفتن چیزی نیست پس چیزی نیست فدات
خدایا شکررررررتت