2733
2739
عنوان

مامانا می شه یک چند لحظه بیاین

251 بازدید | 20 پست
من از عصر که این فیلم مهد کودک دیدم همش کارم شده گریه ، دارم فکر می کنم چطوری یک کمپین راه بندازیم برای مجلدات این مربی روانی چیکار می شه کرد به نظرتون ؟؟؟؟ توروخدا ساده نگزریم این اتفاق برای بچه های هر کدوم از ما ( پناه بر خدا ) می شد اتفاق بیفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این ادرس کمپین تو امضای من هست عزیزم میگن مهد بسته شدنه و براش تشکیل پرونده دادن

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2731
زیتون جون تو نبین

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2740
برا 20 و 30 بفرستین تورو خداااااااااا منم داغون شدم الان دیدم فیلمو اخرش چه میزنه بچه رو روانییییییییییییییییی
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

2706