2703
2553
عنوان

یعنی هیشکی از این گلا خوشش نمیاد؟

229 بازدید | 19 پست
چرا هیشکی نمیخره؟ میشه بگین مشکلشون چیه کارا توی وبلاگه http://galeri-aghaghia.mihanblog.com/
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
آخه اینارو تو آتلیه گرفتیم اینجا کارامون خیلی فروش داره میخواستیم گستردش کنیم
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
تاپیکتو نترکون. اگه پول دستم اومد میخوام. خیلی هنرمندی عزیزم. اگه کسی زیاد اهمیت نمیده دلیل بر این نیست که خوششون نیومده باشه. خیلی توی سایت خریدها کم شده به نظرم. زیاد کسی چیزی نمیخره
میشه خواهش کنم ازتون واسه برآورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید. مامانای گل شما دلتون پاکه....
عزیزم عکسا مال خودمونه کار خودمونه مطمئن باش حتی الان یه نمونه کوچیک که تو خنه عکس گرفتیم دارم اگه بخوای عکسشو میزارم ولی خب به کیفیت این عکسا نیست
اوضاع مالی خرابه. من کارای قشنگ هم توی سایت زیاد نمیبینیم متاسفانه. همین دلیل شده کسی دیگه چیزی نخره. اکثرا تو کار فروختن لباس دست دوم هستن. خیلی بده
میشه خواهش کنم ازتون واسه برآورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید. مامانای گل شما دلتون پاکه....
2706