2726
خانومای باردار و حساس نبینن لطفا دوستان امروز یه فیلم دیدیم که برای مهد کودک ستایش اردبیل بود و بسیار وحشتناک و دردناک بود اگر با رفتار وحشیانه این مربی سنگدل مخالفید در ادامه این تاپیک اعلام کنید چند روز امضاهامونو تغییر بدیم تا این خانوم ابروش بره http://www.aparat.com/v/S6kXb

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ناناز خانوادش اعتراض کردن احتمالا این کمپین فقط برای اون نی نی طفل معصوم نیست برای همه نی نی های بیگناهیه که زیر دست این خانوم و امسال اونا هستن

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناناز جون شما اگه دوس نداری اعتراض کنی مانعی نیست عزیزم

اونوقت این فیلمو کی گرفته ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
برای خودمم سوال بود زن به اون گند دماغی چ طور اجازه داده از اون فاصله نزدیک فیلم خوشونتش گرفته بشه اونم بر علیهش
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز//////////////////میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
میگن همکارش گرفته نمیدونم اما معلومه یواشکیه

2706