2410
2553
عنوان

خواهرای گلم لطفا عکس نذارین...

2842 بازدید | 118 پست
سلام .من از خواننده های خاموش و قدیمی نی نی سایت بودم تا این جدیدا به دلایلی عضو شدم. بعضی وقتها میبینم خانما عکس شخصی یا خانوادگیشونو اینجا میذارن.درسته اکثر کاربرای اینجا خانومن ولی خیلی از اقایونم تا اینجا که من میدونم مطالب اینجا رو دنبال میکنن.البته بعضی از خانما ممکنه این مسایل واسشون اهمیت نداشته باشه ولی به نظرمن اگه اینکار تو محیط دیگه ای انجام بشه بهتره.ممنون از خواهرای گلم
منم موافقم ودیگه اینکه خیلیاشونم خصوصی ترین مسائل زناشوییشونو میگن واین دیگه واقعا زشته
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هر کسی خودش میدونه اختیار خودشو داره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2714
بعضیاکه دیگه اصلاملاحظه نمیکنن وعکسای لختیه خودشونومیذارن اینجا بعداون بالا200تاکاربرداره میبینه ازکجامعلوم 100 تاشون مردنباشه یکم ملاحظه اون شوهربدبختتون روبکنید شایدراضی نباشه
خدایاشکرت
2706