2726
وقتی دخترمو بغل میگیرمو تو چشاش نگاه میکنم دلم کنده میشه میگم من این طفل معصومو چطوری ولش کنم برم سر کار . حقوقم هم خوبه و 10 سال سابقه دارم و یه جای معتبر کار میکنم . کسی رو هم ندارم که بچه مو نگه داره . فعلا 6 ماخم تموم شده 6 ماه دیگه بدون حقوق گرفتم . دارم سکته میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شقایق جون عنوانی که زدی خیلی به مشکلت ربطی نداره یا من درست متوجه نمیشم. اما این مشکله خیلی هاست. حالا که شش ماه بدون حقوقم گرفتی. تا دو سال هم پاسه شیر داری. به نظرم کارت رو از دست نده. تا اون موقع همش بهش فک نکن . اینطوری خیلی اذیت میشی. میتونی با یه راهکارهایی زمان کمتری از بچت دور باشی
اگه میتونی سر کار نری بعنی به روحیت آسیب وارد نمیشه نرو. تا 2 سالگی قشنگ بزرگ میشه و از مهد میتونه لذت ببره. اونوقت برو. اگرم اصلا نمیتونی نری و اعصابت خراب میشه برو و استرس بیخود نداشته باش. خیلیا بچشونو میذارن مهد. یه مهد خوب پیدا کن که بیشتر تحویل بگیرن که عذاب وجدانت کمتر بشه. اگه روحیت خراب باشه، موندنت پیش بچه فایده چندانی نداره. البته من خودم راه اول رو انتخاب کردم و از انتخابم راضیم. حالا یه دونه بچه میخوام بزگ کنم که اونم فقط همین 2-3 سال اولو اینقدر به من نیاز داره و بقیه وقتها رو میتونم هر چقدر خواستم برم سر کار.
عزیزم من کارم دولتی و عالی بودش با نه سال سابقه بعد از مرخصی زایمان نرفتم ...الان یک سالی میشه خیلی از نرفتم راضیم
پسر عزیزم پارسا اول فروردین به دنیا اومد و زندگی ما را رنگی کرد
من با اینکه نیاز مالی هم داشتم ولی کارمو ول کردم به جاش خرج و مخارجمو کم کردم برای بچه هم خیلی صرفه جویی میکنم به جاش پیش همیم و خیلی راضیم
سعی نکن متفاوت باشی....
فقط خوب باش...
خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
2706