2726
عنوان

پسرم رو از پوشک گرفتم ولی...

1811 بازدید | 27 پست
پسرم 2سال و9ماهشه خیلی وقته دیگه روزها پوشکش نکردم یه جورایی خودش خودشو از پوشک گرفت ولی موقع پی پی به هیچ عنوان تو دستشویی نمیکنه وقتی داره میره پوشک میاره میگه پوشکم کن که پی پی کنم نمیدونم کم کم خوب میشه یا باید کارخاصی انجام بدم؟ شبا هم پوشکش میکنم برای اطمینان ...تاکی باید شبا پوشکش کنم؟
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
شهره جان میشه بگی از کی شروع کردی؟پسر من خیلی سخت میاد تو دستشویی وقتی هم که میاد مدام به وسایل تو دستشویی میخواد دست بزنههههه
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تجربه ندارم اما توی مجله خوندم اول باید یه جای دیگه خونه براش صندلی دستشویی بذارید. بعد که جیش و پی پی کردن توی اون رو یاد گرفت کم کم صندلیشو ببرین توی توالت
بامداد جمعه یکم اسفند ماه ١٣٩٣ دخترکم به دنیا اومد ☺️
2728
سمیرا جان پسرمنم تو دستشویی با دست وپا همه چیرو بهم میریزه وقتی میبرمش با دستا وپاها وسرم کنترلش میکنم حدودا 5-6 ماهه دیگه خودشو نگه میدار ومیگه جیش دارم ...شاید پسرت هنوز زوده براش...
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
تارا تاوقتی جیششو نگه کاری نمیتونی بکنی خودتو خسته نکن هی ببری سرپا بگیری یکم صبرکن درست میشه
تارا اولش همه بچه ها اینطورن به وقتش قشنگ میگه
بچه ها پسرم خیلی شوگولیشو میگیره پسرای شما این کارو میکنن؟همه میگن شاید مشکل ادرار داره ولی من فکرنکنم بیشتر براش جالبه میگه شومبولم مثل کالباسه...خخخخخخخ
شهره(مامان آراد)آنلاین پست ها : 4521 عضویت:1390/9/21 1393/4/16 - 2:25 عصرگزارش پست نامناسب لینک مستقیموبلاگارسال ایمیل بچه ها پسرم خیلی شوگولیشو میگیره پسرای شما این کارو میکنن؟همه میگن شاید مشکل ادرار داره ولی من فکرنکنم بیشتر براش جالبه میگه شومبولم مثل کالباسه...خخخخخخخ
حس خوبی بود دیدن کعبه عشق
منم الان درگیر همین قضیه هستم پسر منم در مورد پی پی هیچ همکاری نمی کنه برای جیشش هم بهش می گم ساعت جیش آخه گوشیم را تنظیم می کنم 25 تا 30 دقیقه یکبار زنگ می زنه بدو بدو می ریم دستشویی جیش می کنه ولی خودش نمی گه جیش دارم
حس خوبی بود دیدن کعبه عشق
سارا پسرت چندوقتشه؟ من 2ساعت یکبار یاداوری میکنم جیششو نیم ساعت نیم ساعت که جیش تولید نمیشه
2706